Coronavirus: ایالات متحده برای مستند 75 مناطق ایالتی سفر از محدودیت های اعمال شده

همه بین دولت و اتوبوس و قطار های مسافری و مترو خدمات شده اند به حالت تعلیق در سراسر کشور تا 31 ماه مارس در حالی که 75 مناطق که در آن coronavirus موارد گزارش شده به طور کامل قفل شده است و به عنوان مقامات عهده اقدامات فوق العاده به بررسی گسترش این بیماری است.

تصمیم گرفته شد در یک نشست سطح بالا از رئیس دبیران از همه کشورها و دولت دبیر و اصلی وزیر به نخست وزیر, مقامات گفت.

مناطق که در آن مستند اعلام شد از ایالات متحده است که شامل Uttar Pradesh, Maharashtra, Punjab کارناتاکا تامیل نادو و کرالا. دولت موضوع را از دستور اجازه می دهد تنها خدمات ضروری به کار در این 75 مناطق با تایید COVID-19 موارد و یا تلفات اتحادیه وزارت رسمی گفت.

این مقامات تاکید کرد که این مراحل شدند و حیاتی برای پایان دادن به زنجیره انتقال.

توافق شد که نیاز فوری به گسترش محدودیت در حرکت های غیر ضروری مسافر حمل و نقل از جمله حمل و نقل بین ایالتی اتوبوس تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 گفتند.

این شد که چند دولت در حال حاضر با صدور دستور در این زمینه است. همه رئیس دبیر اطلاع داد که در آنجا طاقت فرسا بود و خود به خود پاسخ به تماس برای ‘Janta حکومت نظامی’ داده شده توسط نخست وزیر نارندرا.

دولت های ایالتی ممکن است گسترش لیست بسته به ارزیابی خود از وضعیت.

در این جلسه تصمیم بر آن شد به تعلیق همه خدمات قطار تا 31 مارس از جمله حومه خدمات راه آهن. اما قطار کالا معاف هستند. همه مترو راه آهن خدمات نیز به حالت تعلیق تا مارس 31, مقامات گفت.

راه آهن اعلام کرد تعلیق تمام آن 13,523 قطار مسافری از مارس 22 نیمه شب تا 31 مارس نیمه شب و گفت: تنها در قطار کالا اجرا خواهد شد گفت: در طول دوره.

این تعلیق نیز شامل تمام حومه خدمات قطار.

راه آهن گزارش سه حادثه در روز شنبه که در آن از مردم خواسته شده به باقی می ماند در قرنطینه شد سفر در قطار. از کسانی که در شناسایی این سه موارد 12 آزمایش مثبت برای COVID-19.

راه آهن در حال حاضر کمرنگ کردن خدمات خود را در روز جمعه لغو اکثریت قطار. اما آن را اجازه داده بود که تمام قطار که در حال حاضر آغاز شده و سفر را ادامه دهد.

“بدون قطار به جز قطار کالا را اجرا خواهد کرد تا 2400 ساعت 31 مارس است. اما حداقل حومه خدمات و کلکته, مترو, راه آهن خدمات ادامه خواهد داد برای اجرای تا 2400 ساعت از مارس 22. پس از آن این خدمات را نیز متوقف شود تا 2400 ساعت در مارس 31,” سخنگوی راه آهن هند گفت.

این قطار که در حال حاضر شروع به سفر خود را قبل از ساعت 4 صبح در مارس 22 اجرا خواهد شد تا خود را به مقصد مربوطه می باشند راه آهن گفت:, و اضافه کرد که کافی ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای مسافران در طول سفر و مقصد خود را.

“برای اطمینان از لوازم ضروری در نقاط مختلف کشور حرکت قطار کالا ادامه خواهد داد” وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت.

آن اضافه شده است که مسافران می تواند ادعا می کنند هزینه کامل برای تمام قطار لغو شده در این دوره تا 21 ژوئن.

“راه آهن پیدا کرده است برخی از موارد از coronavirus آلوده به مسافران در قطار که قطار سفر مخاطره آمیز است. جلوگیری از سفر با قطار به عنوان شما همچنین ممکن است آلوده اگر خود شرکت مسافری coronavirus. به تعویق انداختن همه سفر و حفظ خود و خانواده خود را امن است ،

تعداد کل رمان coronavirus موارد در هند افزایش به 341 در حالی که شمار کشته شدگان صعود به هفت در روز یکشنبه.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور ماند در داخل خانه و خیابان عینک خلوت نگاه روز یکشنبه پس نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر برای ‘Janta حکومت نظامی’ برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus همه گیر که ادعا کرده بیش از 13000 زندگی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>