Coronavirus شروع می شود wreaking ویران در نظر دارد در سراسر آمریکا

با همایش گرفتن لغو شد و به جرم حمل و نقل عمومی مختل شدن جدید کروناویروس است که نه تنها یک تهدید برای مردم در سراسر کشور است اما همچنین قرار دادن برنامه های خود را به درهم و برهمی است.

همانطور که از اوایل شنبه شب وجود دارد 437 COVID-19 نفر در سراسر بیش از نیمی از 50 ایالت و 19 نفر کشته شده اند.

نیویورک اعلام وضعیت اضطراری در شنبه سرعت بخشیدن به فرآیند خرید تجهیزات پزشکی و استخدام برای کمک به مهار بیماری پیوستن به کشورهای دیگر از جمله واشنگتن و مریلند کالیفرنیا و یوتا. هشتاد و نه موارد گزارش شده در دولت امپراتوری شنبه شب. واشنگتن که در آن 16 نفر کشته شده و بیش از 100 مورد شناخته شده.

حداقل یک نفر از نیوجرسی که با حضور ماه گذشته محافظه کارانه عمل سیاسی در همایش ملی بندر مریلند آزمایش مثبت برای coronavirus محافظه کار آمریکا و اتحادیه اعلام کرد بعد از ظهر شنبه. رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که با پیشرو دولت در پاسخ به این ویروس بودند در حضور, اما برگزارکنندگان و کاخ سفید گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک در مجاورت نزدیک به آلوده کنندگان.

یک روز پیش از آن نازل شد که دو نفر که با حضور هفته گذشته آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سیاستگذاری کنفرانس در واشنگتن, دی سی, تست مثبت برای ویروس. پنس و چند تن دیگر از مقامات بالا مشخصات و 2020 نامزدها برای رئيس جمهور با حضور AIPAC همراه با نزدیک به 20 ، 000 دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین امضا در روز جمعه که ساخته شده $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری در دسترس برای مبارزه با کروناویروس را گسترش به عنوان تعدادی از موارد در سراسر جهان تحت الشعاع 100,000 علامت پس از شیوع آغاز شد و در ووهان چین. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس ممکن است به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

اقدامات احتیاطی گرفته شده در یک از راه های مختلفی از جمله لغو به شدت با حضور در حوادث. این شامل, سالانه, تکنولوژی, فیلم و موسیقی کنفرانس South by Southwest که به ارمغان می آورد میلیون ها دلار و هزاران نفر از مردم را به شهر Austin, Texas. آن برنامه ریزی شده بود از مارس 13 تا 22 اما این سازمان گفت: Austin لغو تاریخ و SXSW خواهد “صادقانه دنبال این شهرستان جهت است.”

حداقل نه تکنولوژی حوادث نامیده شده است چرا که از کروناویروس که Recode گزارش اتحاد اقتصادی هزینه بیش از $1 میلیارد.

آمریکا سازمانی موسسه جهان فروم که یک نشست سالانه رهبران کسب و کار و مقامات دولتی و روشنفکران محافظه کار در دریا جزیره گرجستان نیز لغو شده است.

فوق العاده موسیقی الکترونیک جشنواره در میامی لغو شد و Coachella بزرگ جشنواره موسیقی مجموعه ای برای شروع در ماه آوریل در کالیفرنیا بیابان مواجه است رشد دادخواست با هزاران امضا به تعطیل. هنوز Riverside County بهداشت گفت: آنها احساس “اعتماد به نفس” و حوادث بزرگ مانند Coachella هنوز هم پاک می شود.

بزرگ بهداشت و درمان سیاست رویدادهای مجموعه را در واشنگتن دی سی در ماه آینده تعطیل شد, از جمله یک کنفرانس توسط امریکا برنامه های بیمه درمانی بالا و بیمه صنعت لابی ،

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد در اواخر بعد از ظهر شنبه در بهداشت عمومی آزمایشگاه در سی وزارت علوم قانونی نیز کشف شد اولین بار در شهرستان “presumptive” coronavirus مورد. اولین و شناخته شده تشخیص داده مورد در ویرجینیا نیز روز شنبه اعلام کرد. یک دریایی ایالات متحده اختصاص داده شده به فورت بلویر در کانتی فیرفکس ویرجینیا آزمایش مثبت با کروناویروس پس از او “به تازگی از خارج از کشور که در آن او در مقام کسب و کار” رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan رته هافمن گفت: در یک صدای جیر جیر. دریایی است که درمان در فورت بلویر بیمارستان جامعه.

کسب و کار شروع به تشویق کارکنان را برای آمدن به محل کار از جمله عمده شرکت های فن آوری مانند سیب, الفبای, Inc., و شرکت مایکروسافت حتی کنگره ابداع یک طرح به کارکنان telework “در نور منحصر به فرد و شرایط غیر معمول ارائه شده توسط coronavirus.” سیاسی جمع آوری اعانه نیز بسته شد.

در جهان سرگرمی استودیو پشت های آینده جیمز باند, فیلم, هیچ وقت به مرگ را به عقب رانده جهانی تاریخ انتشار در شش ماه نوامبر به دلیل coronavirus.

ورزش حرفه ای لیگ در حال کار بر روی برنامه های احتمالی. لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James محکوم کرد امکان NBA بازی بدون طرفداران در میان گسترش coronavirus. “ما بازی بدون طرفداران?” جیمز گفت: جمعه شب پس از یک بازی است. “من نمی بازی. I ain’t got طرفداران در میان جمعیت. این که من بازی کنید. من برای هم تیمی های من. من بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. اگر من تا به عرصه وجود طرفداران در وجود من نیست ، آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

Amtrak به حالت تعلیق در آن بدون توقف Acela سرویس بین واشنگتن و نیویورک از طریق اواخر مارس با استناد به کاهش تقاضا در حالی که شرکت های هواپیمایی waiving هزینه لغو, و لغو پروازهای داخلی.

کلاس های حضوری در دانشگاه استنفورد در حال لغو شروع هفته آینده تبدیل شدن به دومین اصلی دانشگاه به انجام این کار. دانشگاه واشنگتن برای اولین بار بود در حال حرکت در کلاس های آنلاین.

روز جمعه در سن فرانسیسکو اعلام کرد این شهر سالانه رژه سنت پاتریک آخر هفته آینده لغو شده است.

تهمت زده یک untroubled تن وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد کوروناویروس نزدیک به کاخ سفید است. “من نگران نیست و در همه,” او به خبرنگاران گفت: شنبه شب و اضافه کرد که او هنوز هم نگه دارید “فوق العاده ای” تجمعات انتخاباتی به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im