Coronavirus گسترش ‘کاملا تحت کنترل’, دولت آماده برای مقابله با وضعیت اگر موارد افزایش: Arvind Kejriwal

دهلی وزیر Arvind Kejriwal.

حتی اگر رمان coronavirus موارد تا 100 در هر روز در دهلی نو ترتیبات در محل هستند برای مقابله با این وضعیت, وزیر, Arvind Kejriwal اظهار داشت در روز جمعه گفت: گسترش COVID-19 است “کاملا تحت کنترل” در این شهرستان است.
پرداختن دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal اطلاع داد که پنج عضو پانل از پزشکان به ریاست S K سارین حال ارائه گزارش آن تجویز روش عملیاتی استاندارد برای برخورد با یک وضعیت مربوط به 100 و 500 و 1000 به کروناویروس جدید بیماران در هر روز. سارین است رئیس موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS). “ما در حال از بین بردن کاستی ها و آماده سازی برای مقابله با یک وضعیت تا 1000 coronavirus مورد در هر روز است.” سرمایه های ملی است که تا کنون گزارش شده 39 coronavirus موارد که 29 قرارداد عفونت در طول سفر خارجی و آلوده به دیگران در خود بازگشت Kejriwal گفت.

وزیر گفت که او امیدوار است که تعداد موارد خواهد آمد را در روزهای آینده. در یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی عصر روز جمعه Kejriwal بود که flanked توسط معاون فرماندار آنیل Baijal گفت: گسترش این رمان coronavirus است “کاملا تحت کنترل” در سرمایه های ملی است. AAP دولت این است که آماده خود را به طوری که حتی اگر تعداد موارد آلوده به شدت افزایش می دهد, دولت آماده است برای پاسخ گفت.

اخبار مرتبط

وزیر مطمئن باشید مردم که کادر پزشکی آماده بودند برای مقابله با این وضعیت حتی اگر موارد بالا برود در نرخ 100 در هر روز وجود دارد کافی دارو و تست کیت. پس از کنفرانس مطبوعاتی Baijal پرسیدم تلاش های اجتماعی را حفظ فاصله در توزیع نقاط به شدت.” “توصیه من به همه DMs به نگه دارید تا تلاش برای حفظ مستند اجتماعی فاصله و موثر هماهنگی برای ارائه مواد غذایی برای بی خانمان & بی بضاعت. هیچ یک نباید گرسنه,” او گفت:.

صحبت کردن در مورد ترتیبات برای خدمت به مواد غذایی به نیازمندان, مردم, Kejriwal گفت: مواد غذایی که ارائه شده برای نزدیک به دو لاخ مردم فقیر در شهر و تعداد دو برابر خواهد شد به چهار لاخ از شنبه. علاوه بر 224 شب-پناهگاه 325 دولت مدارس نیز توزیع غذا شامل ناهار و شام و میان فقرا و افراد بی خانمان این وزیر گفت. او افزود که دولت دهلی نو نیز مراقبت از مردم از کشورهای دیگر زندگی در دهلی نو با استناد به تجدید نظر توسط رئیس وزرای چند کشور از جمله Jharkhand و, West Bengal.

“من نیز دستور MLAs به اطمینان حاصل شود که هیچ کس در حوزه خود را از گرسنگی رنج می برد. آنها باید با همکاری جامعه و ارائه مواد غذایی به همه Kejriwal گفت. او از مردم خواست تا با حفظ اجتماعی فاصله در مراکز که در حال ارائه مواد غذایی به ذینفع. با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و 75 موارد جدیدی از کروناویروس و چهار مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>