Coronavirus: صابون سازان کاهش قیمت افزایش تولید

به پدرم اهدا خواهد شد 2 کرور قطعات گوی شناور صابون در چند ماه آینده به این بخش از جامعه است که به آن نیاز دارید بیشتر.

تکنولوژی اطلاعات بازیکنان مانند پدرم, Godrej مصرف کننده و Patanjali گفت: آنها در حال کمک به مبارزه با Covid-19 شیوع بیماری با کاهش قیمت صابون, محصولات بهداشتی و ramping تا تولید این اقلام است.
رهبر بازار Hindustan Unilever با مسئولیت محدود (پدرم) در روز جمعه متعهد 100 تومان کرور روپیه به کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در راستای منافع عمومی به پدرم است, کاهش قیمت گوی شناور عفونی گوی شناور مایع دست بشویید و Domex پاک کننده های کف 15 درصد است. ما در حال شروع تولید این کاهش قیمت محصولات بلافاصله و این در دسترس خواهد بود در بازار در چند هفته آینده” پدرم در بیانیه ای گفت.
“پدرم نیز یافت تولید گوی شناور عفونی گوی شناور دست بشویید مایع و Domex پاک کننده های کف و متعهد به پوسته پوسته شدن آن را حتی بیشتر در هفته های آینده” به آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

به پدرم اهدا خواهد شد 2 کرور قطعات گوی شناور صابون در چند ماه آینده به این بخش از جامعه است که به آن نیاز دارید بیشتر. پدرم CMD Sanjiv مهتا گفت: “در یک بحران مانند این شرکت نقش مهمی را بازی کند. ما در حال همکاری نزدیک با دولت ها و شرکای ما به اطمینان حاصل شود که ما بر این بهداشت جهانی بحران با هم.”

هریدور مبتنی بر Patanjali Ayurved گفت: این کاهش قیمت از آلوئه ورا و haldi-chandan صابون گونه با 12.5 درصد است. “در نور عادی انسان مشکل سوامی Ramdev تصمیم گرفته است به منظور کاهش قیمت… برای کمک به مردم عادی نبرد در برابر coronavirus” Patanjali سخنگوی S K Tijarawla گفت.

Godrej گفت: این تصمیم به تصویب مواد اولیه افزایش قیمت به مصرف کنندگان است. “قیمت گذاری در صابون رده دیده می شود کاهش قیمت قابل توجهی در 2019. اما در ماه های اخیر ما شاهد 30 درصد افزایش در مواد خام ورودی. ما برنامه ریزی برای افزایش قیمت به حدی پوشش برای این افزایش هزینه های ورودی.

“با توجه به گسترش Covid-19 ما تصمیم به برگزاری این افزایش در حال حاضر. آن است که ما صادقانه تلاش برای اطمینان حاصل شود که سهام پر در تمام کانال به طوری که مصرف کنندگان ما می تواند بهتر اتخاذ شیوه های بهداشت و ایمن ماندن” Godrej فروش محصولات, مدیر عامل شرکت (هند و سارک) Sunil Kataria گفت.

گزارشهایی از خرید و وحشت در میان مصرف کنندگان و چندین خرده فروشان آنلاین مانند Grofers, BigBasket و آفلاین خرده فروشان مانند خارج شده و Metro Cash & Carry شاهد افزایش فروش از مراقبت های شخصی و محصولات بهداشتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>