دولت ها در سراسر جهان در حال شروع به استفاده بیشتر مالی قدرت آتش برای تقویت اقتصاد هر چند این تغییر ممکن است اتفاق می افتد به اندازه کافی سریع برای دلجویی از بانک مرکزی که بیمار هستند, حمل بار از محرک به تنهایی.

در بیش از نیمی از جهان را به 20 بزرگترین اقتصاد تحلیلگران در حال حاضر انتظار looser بودجه سال جاری به عبارت دیگر کسری بزرگتر یا کوچکتر مازاد از آنها شش ماه پیش با توجه به بلومبرگ نظرسنجی اکونومیست پیش بینی.

اقتصادهای آسیایی مانند چین و کره جنوبی با استفاده از سیاست های مالی برای مقابله با تهدید از کروناویروس که تعطیل عصری صنعت و ویران زنجیره تامین در حالی که دولت های انگلستان و روسیه در حال غرق طولانی-برگزار تعهدات به ریاضت.

اما جهان همچنان دور از در سراسر-هیئت مدیره کاهش. ژاپن به تازگی مطرح شده فروش مالیات آلمان هنوز هم دارای مازاد خود را مقدس و سیاست آمریکا است قفل توسط انتخابات آینده. و برخی از تغییر در بودجه پیش بینی یک نتیجه از رشد ضعیف تر از انتظارات به جای هزینه های بالاتر و یا پایین تر مالیات است.

به عنوان وزیران دارایی گروه 20 اقتصادهای بزرگ آماده شدن برای دیدار در ریاض اینجا دور از پیش بینی بودجه و سیاست های اخیر تغییرات در برخی از کشورهای کلیدی.

ایالات متحده آمریکا

2020 پیش بینی: -4.8% از تولید ناخالص داخلی (کسری) 2021 هوا: -4.8%

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل محرک در قالب کاهش مالیات و بالاتر دولت outlays و یک دست انداز در رشد به عنوان یک نتیجه.

در این ماه ناروا ارائه بودجه پیشنهادی به کنگره که پاره بازگشت برخی از هزینه های هر چند او نیز آویزان یک وعده بیشتر کاهش مالیات هدفمند در طبقه متوسط است. اما نه پیشنهاد است که انتظار می رود به گذشته آمریکا که کنترل رشته کیف پول بنابراین هر گونه عمده مالی ابتکار است که به احتمال زیاد بر روی یخ تا پس از Novembers انتخابات است.

چین

2020 پیش بینی: -4.8% (کسری) 2021 هوا: -4.6%

با کل صنایع و مناطق در مستند به دلیل coronavirus و دولت مصمم است که آن را نمی خواهد پایین تر اهداف رشد چین برای مجموعه های بیشتر محرک های مالی.

دولت گفت: این هفته که آن آماده است اقدامات بیشتری از جمله کاهش در شرکت, مالیات و هزینه. در حال حاضر وجود دارد برخی از گونه های در بودجه به عنوان یک نتیجه از جنگ تجاری با آمریکا و وزیر دارایی لیو Kun اذعان کرد وجود دارد خواهد بود در کوتاه مدت چالش است. او گفت که چین باید در دراز مدت مشاهده و مصمم گام.

ژاپن

2020 پیش بینی: -2.9% (کسری) 2021 هوا: -2.7%

ژاپن در حال حاضر در معرض خطر رکود اقتصادی حتی قبل از مقیاس coronavirus تهدید روشن شد تا حدودی به دلیل آن را سخت تر سیاست های مالی.

افزایش مالیات فروش در ماه اکتبر 2019 کمک غوطه در خروجی فقط به عنوان آن را دو برابر سیاست محاکمه شد.

نمایندگان مجلس با تصویب بودجه تکمیلی به ارزش حدود 29 میلیارد دلار در ماه گذشته و بر روی کاغذ است که محرک های اضافی باید تا پایان ماه مارس اما تاریخ نشان می دهد که دولت احتمالا نمی خواهد آن را صرف مدیریت همه در زمان اختصاص داده شده.

آلمان

2020 هوا: 0.7% (مازاد) 2021 پیش بینی: 0.2%

بزرگترین اقتصاد اروپا شده است دیده می شود به عنوان یک نامزد برای مالی, کاهش, پس از آن به طور قابل توجهی کمتر بدهی عمومی نسبت به بسیاری از همسایگان. بانک مرکزی اروپا و دولت فرانسه در میان کسانی که خواستار عمل است.

اما در حالی که آنگلا Merkels ائتلاف آغاز شده است محدود محرک متمرکز پروژه های سبز وجود ندارد و اشتها برای باز کردن مالی floodgates در یک کشور که در آن بودجه و انضباط باقی می ماند یک نماد سیاسی نیرومندی.

طولانی تولید رکود اقتصادی و شیوع کروناویروس احتمالا به اندازه کافی برای دوباره که موضع.

انگلستان

2020 (سال مالی) پیش بینی: -2.4% (کسری) 2021 هوا: -2.6%

تازه از یک غیر منتظره قاطع برنده انتخابات نخست وزیر بوریس جانسون حاکی است که او آماده است برای باز کردن شیپور خاموشی از هزینه های دولت و در حال حاضر در حال غرق یک وزیر دارایی کمتر دیده می شود به عنوان مشتاق در مورد این پروژه.

جانسون با هدف سیمان پشتیبانی در میان طبقه کارگر رای دهندگان که ارائه کمک خود را لغزش. او مشخص شده است در برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های زیربنایی که انحراف به سمت مناطق فقیر در شمال انگلستان و جدید صدراعظم ممکن است بیشتر متمایل به آرامش قوانین مالی که کلاه قرض گرفتن.

این یک حرکت برای حزب محافظه کار خود را که دارای بالید خود را در یک شهرت برای انضباط مالی و ناودان شده توسط منتقدان برای استقبال از ریاضت.

فرانسه

2020 پیش بینی: -2.4% (کسری) 2021 هوا: -2.3%

فرانسه با توجه به تماس برای محرک های مالی قبل از بانک مرکزی حتی آن ساخته شده است.

تحت فشار طولانی مدت و اغلب خشونت آمیز اختلال زرد جلیقه تظاهرات جمهور امانوئل پاکسازی یش دور از تحکیم امور مالی در پایان سال 2018 با رها کردن در حدود 17 میلیارد یورو از کاهش مالیات.

که کمک به نگه داشتن بدهی های عمومی نزدیک به 100 درصد تولید اقتصادی, خروج از فرانسه با حاشیه کمی بیشتر محرک باید آن را مورد نیاز است.

هند

2020 پیش بینی: تا 3.7% (کسری) 2021 هوا: -3.5%

هند توجه آن بانک های مرکزی تماس برای ساده تر سیاست های مالی به تقویت یک اقتصاد ضعیف. در ماه فوریه RBI اعلام کرد کاهش در مالیات شخصی است که هزینه دولت 5.6 میلیارد دلار در درآمد پس از چند ماه مشابه 20 میلیارد دلار جزوه به شرکت.

کاهش مالیات خواهد شد به احتمال زیاد منجر به هند رفته اهداف بر آنچه در آن خواستار مالی glide path که قرار است به دولت مرکزی کسری زیر 3 درصد از تولید ناخالص داخلی در ماه مارس سال آینده است.

ایتالیا

2020 پیش بینی: -2.5% (کسری) 2021 هوا: -2.4%

ایتالیا افزایش درآمدهای مالیاتی حتی به عنوان اقتصاد تلاش و برنامه ریزی برای یک سال مالی تعمیرات اساسی شروع و در سه ماهه بعدی. آن را نیز معرفی یک مالیات بر فروش دیجیتال. اما بعید است آن است که پول اضافی را صرف.

ایتالیا بارها و بارها اجرا شود تا در برابر اتحادیه اروپا و اعمال محدودیت بودجه و نگه داشتن این سال کسری بودجه در راستای تعهدات دشوار خواهد بود اگر این کشور سقوط به رکود است.

برزیل

2020 پیش بینی: منفی 5.5% (کسری) 2021 هوا: -5.3%

دولت برزیل متعهد به پیرایش کسری با سال گذشته تعمیرات اساسی از دولت حقوق بازنشستگی به عنوان طرح بلند مدت centrepiece.

کسر بودجه در سال 2019 شد و کوچکترین در پنج سال هر چند که تا حدی بود که با توجه به یک بار تزریق پول نقد از جمله نفت حراج. و در حالی که وزیران امیدوار کننده تر تسمه سفت اقدامات از جمله کاهش حقوق جدید کارمندان, آنها ممکن است در تلاش برای متقاعد کردن قانونگذاران پیش از انتخابات شهرداری ها در ماه اکتبر.

کانادا

2020 پیش بینی: -0.9% (کسری) 2021 هوا: -0.9%

نخست وزیر جاستین ترودو دولت در حال حاضر تحویل یک دوز از محرک های مالی در سال های اخیر ارائه به اندازه کافی افزایش اجازه می دهد تا بانک مرکزی کانادا برای خودداری از کاهش نرخ بهره. با این حال دولت فدرال توانایی ادامه تغذیه رشد است و انتظار می رود به محو شدن در سال های آینده با توجه ترودو تعهد به حفظ کشور-بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی در حال کاهش مسیر.

روسیه

2020 پیش بینی: 1.1% (مازاد) 2021 هوا: 0.8%

روسیه دولت در حال آماده سازی خود برای صرف از آن $124 میلیارد صندوق روز بارانی پس از پنج سال از برخی از سخت ترین تعمیرات جهان بودجه ریاضت.

این تغییر با هدف افزایش رکود اقتصادی و بهبود استانداردهای زندگی در ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نهایی دوره به عنوان رئیس جمهور.

هزینه های اضافی در این سال در زیرساخت ها و حمایت اجتماعی می تواند به 1.3 درصد از تولید ناخالص داخلی. بیشتر محرک ممکن است دربسته در محیط با بودجه روسیه قانون که می گوید درآمد حاصل از نفت بالاتر از $42 در هر بشکه (در حال حاضر معاملات در حدود $60) باید ذخیره شود نه صرف.

کره جنوبی

2020 پیش بینی: -1.3% (کسری) 2021 هوا: -1.4%

کره جنوبی تنظیم شده است به پست اول آن کسری بودجه پس از بحران مالی جهانی به عنوان دولت تلاش می کند برای حمایت از بهبود در صادرات و هزینه های مصرف کننده.

ماه Jae-در دولت جلو بارگذاری بودجه آن در نیمه اول سال جاری و تقویت حمایت از شرکت های صدمه دیده با شیوع کروناویروس در چین, کره جنوبی, بزرگترین شریک تجاری.

برخی از نمایندگان مجلس از حزب حاکم خواستار از دولت به رفتن بیشتر و تدوین بودجه تکمیلی.

استرالیا

2020 پیش بینی: 0.3% (مازاد) 2021 پیش بینی: 0.2%

دولت استرالیا به دنبال بازگشت آن بودجه مازاد برای اولین بار پس از سال 2008 است. آن شده است به مقاومت در برابر تماس برای هزینه های بیشتر از بانک مرکزی رئیس فیلیپ لاو که استدلال می کند که از لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین ارائه یک فرصت برای تامین مالی زیرساخت ها است.

اما اخیر آتش سوزی که ویران سواحل شرق مجبور خزانه دار جاش Frydenberg به شل رشته کیف پول به منظور صندوق بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im