Coronavirus انتقاد شکستن در خرده فروشی آنلاین رشد; به شدت لطمه می زند 2020 هوا

از دست دادن فروش در طی 21 روز مستند دوره به صورت آنلاین بخش خرده فروشی است که تخمین زده می شود حدود 1 میلیارد دلار است.

Coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد به ضربه قابل توجهی به خرده فروشی آنلاین خرید و فروش در هند. 21-day مستند مدت و دراز مدت تاثیر این بیماری در کسب و کار زنجیره تامین و تدارکات و جدا از مشتری فقیر احساسات انتظار می رود به جلو و پایین 2020 فروش حدود 7 میلیارد دلار از 2019. شدید تاثیر بر بخش خدمات است صدمه آنلاین عمودی مانند تجارت الکترونیک, مواد غذایی و تحویل بلیط رزرو تاکسی و بیشتر. شرکت هایی مانند آمازون و Flipkart را محدود کرده اند خدمات خود را به کالاهای ضروری در حالی که دیگران مانند Ola Uber را به حالت تعلیق کسب و کار خود را در طول مستند.

با توجه به داده ها از Forrester آنلاین فروش خرده فروشی به ارزش $33.5 میلیارد دلار در سال 2019 از جمله بلیط های فیلم کسب و کار. این به احتمال زیاد به رشد 26 درصد در این سال به $42.21 میلیارد با این حال پیش بینی شده است که در حال حاضر فقط 5 درصد است. این به این معنی است که این بخش را به سازش با حاشیه های رشد برای تنها $35.1 میلیارد دلار در این سال است. “پس از مصرف در حساب از مستندات و دراز مدت تاثیر بر مخارج ما انتظار داریم نرخ رشد به سرعت در سال 2020 به حدود 5 درصد” Satish, مینا ارشد هوا تحلیلگر Forrester گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

از همه مهمتر از دست دادن فروش در طی 21 روز مستند دوره به صورت آنلاین بخش خرده فروشی است که تخمین زده می شود حدود 1 میلیارد دلار. اما اگر مستند فراتر از 21 روز “پس از آن ما می توانیم فرض کنیم که حدود 40-50 میلیون دلار از فروش هر روز خواهد برود گفت:” مینا.

نظرات آمازون, Flipkart, Grofers, Swiggy و Zomato در کسب و کار تاثیر با توجه به این مستند در حال انتظار. BigBasket کاهش یافته است به نظر.

همچنین بخوانید: شرکت نرم افزار Zoho متهم رقیب Freshworks از سرقت داده های مشتری; فایل های پرونده های حقوقی در دادگاه آمریکایی

حتی قبل از این مستند در طول دو هفته در ماه مارس بیشترین خدمات در زمان قابل توجهی رسید. مثلا تحرک از جمله کابین خودرو و دوچرخه خدمات رفت توسط 45-50 درصد از 15 روز اول فوریه است. به طور مشابه, هتل -, تکنولوژی, فیلم ها و رویداد های فروش بلیط و تحویل مواد غذایی شاهد کاهش 65 درصد 80 درصد و 10-20 درصد به ترتيب در طول دوره گفت: نشان داد RedSeer داده است.

“Foodtech عامل در 25-30 درصد ظرفیت هر دو از نظر تعداد سفارشات آنها ارائه و تعدادی از رستوران ها به عنوان مشتریان سفارش در حالی که وجود دارد این است که تنها تعداد محدودی از رستوران ها. یک تکه بزرگ از سفارشات خود را آمد از دفاتر برای ناهار است که اتفاق می افتد در حال حاضر. حتی در خانه مشتریان سفارش اندازه به عنوان آنها در ترس حالت” اضافه شده مینا.

حتی به عنوان مواد غذایی بخش شاهد رشد به عنوان مشتریان توسل به وحشت خرید از خدمات ضروری شده اند که معاف از مستند توسط دولت اما کمی وجود دارد که این بخش که دارای 2 درصد سهم در خرده فروشی آنلاین می تواند انجام دهد برای جبران از دست دادن کلی. “مواد غذایی آنلاین است که هنوز هم کمتر از 5 درصد از کل خرده فروشی آنلاین. در این همچنین آنها در مواجهه با مسائل مربوط به زنجیره تامین و تحویل به عنوان یک تکه بزرگ از خود تحویل پسران در دسترس نیست. آنها لازم نیست که مقدار نیروی انسانی در زمین و از این رو قادر به ایجاد بهترین برای خروج از این وضعیت گفت:” مینا. این بخش است که انتظار می رود به رشد بیش از 40 درصد برای سال 2020 با توجه به خانواده های بیشتری خرید کالا آنلاین. پس از اولیه تحویل چالش ها در مستند دوره Grofers و BigBasket در حال حاضر عملیاتی در بسیاری از شهرستانها و حتی به عنوان انبار از سفارشات در حال پاک برای اولین بار قبل از انجام سفارشات جدید.

علاوه بر این وحشت خرید است برای یک زمان به منظور یک بار خریداری خواهد آخرین برای بیش از یک ماه است. همچنین فروشگاه های آفلاین هستند و بهتر در دسترس از فروشگاه های آنلاین. حتی اگر یکی از سفارشات تعداد بیشتری از محصولات بلیط اندازه مقایسه نیست با بلیط موارد مانند گوشی های هوشمند بزرگ لوازم خانگی و غیره. به حدود 70 درصد در خرده فروشی آنلاین فروش متعلق به دو نوع محصول.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>