Coronavirus خاموش شدن ناگهانی محل فشار مالی در کلیساها

کلیساها هستند نیروبخش برای ضربه مالی به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی مختل کردن عملیات خود را.

به عنوان سازمان های غیر انتفاعی بسیاری از کلیساها تکیه بر کمک های مالی از اعضای خود را (اغلب جمع آوری شده در طول خدمات) به امور مالی خود را وجود دارد. در کلیسای کاتولیک این است که به طور کلی زمان از سال زمانی که دایره اسقفی درخواست اعضای خود را برای کمک به سالانه اسقف’ روزهای پرهیز و روزه تجدید نظر که صندوق وابسته به قلمرو اسقف ، در سال های اخیر بسیاری از تجدید نظر در حال حاضر شاهد رکود در دادن به دلیل سوء استفاده جنسی, رسوایی جنسی در کلیسای. در این سال برای بسیاری از دایره اسقفی شروع coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی است upending معمول دادن الگوهای.

خیریه کاتولیک اسقف نشین از آرلینگتون در روز پنج شنبه اعلام کرده است که در مواجهه با “چالش های زیادی به عنوان مواد و منابع مالی به شدت کاهش در حالی که ما به طور منظم اهدا کنندگان دست و پنجه نرم کردن با اثرات این بحران بهداشت عمومی” و با صدور یک “فوری” درخواست برای کمک های مالی. یک سخنگوی اسقف گفت: واشنگتن آزما آن است که با تمرکز بر پیدا کردن راه هایی برای ارائه “روحانی و معنوی حمایت” به افراد نیازمند در طول بحران.

در جای دیگر فردی کاتولیک parishes در حال مبارزه بدون صفحه مجموعه ایمنی net. یوسف Lajoie, پاستور در قلب مقدس محله در دنور گفت که چشم انداز از چند هفته و به طور بالقوه ماه بدون مجموعه در یکشنبه توده ها است “به طور بالقوه فلج کننده اگر نه فانی ضربه” برای خود دانست.

بسته شدن دشوار است تصمیم گیری های مالی, اما ارزش آن را برای ایمنی از جوامع دینی گفت: اسقفی اسقف Mariann زمانی مشخص.

“عواقب عظیم مالی” او گفت: واشنگتن پست پس از تصمیم گیری برای بستن کلیساها در واشینگتن دی سی و مریلند است. “ما نمی توانیم پول را برای اولین بار. اگر کلیسا قرار دادن پول برای اولین بار و شرم بر ما. ما باید به آنچه که حق است. ما بخشی از بافت اجتماعی. ما نیاز به بخشی از جامعه پاسخ به ساقه جزر و مد از این ویروس است.”

در کل کلیساها باید انتظار “کمبود” در دادن به خاموش شدن ناگهانی طولانی گفت: Garet رابینسون کشیش انجیلی در تگزاس است که یک غیر انتفاعی مدافع.

“این جهانی سرایت — و نه فقط واقعی ویروسی اما اثر موج دار شدن در اقتصاد” رابینسون گفت: هوستون کرونیکل.

به عنوان تقریبا هر کلیسا در ایالات متحده آغاز می شود حرکت آن عملیات آنلاین, کسانی که در حال حاضر نگه داشتن خدمات و دریافت کمک های مالی خود را آنلاین باید شروع به سر در کلیساها است که تکیه بر فرد در تعاملات و مجموعه صفحات با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

“ما خوش شانس است که بسیاری از ما دادن آنلاین به دلیل آن اجازه می دهد تا ما این انعطاف پذیری” گفت: Kaloma اسمیت کشیش آفریقایی دانشگاه متودیست اسقفی Zion Church در کالیفرنیا پس از کلیسای بسته ساختمان خود را در هفته گذشته.

کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی در روز جمعه برگزار آنلاین دادن برنامه طراحی شده برای کمک به مبلغان کلیسا کارگران و جماعت که در حال از دست دادن پول به دلیل بهره برداری نرسیده است. کلیسایی جمهور Matthew Harrison گفت: اعضای کلیسا در یک ایمیل که “در حال حاضر زمان برای ما به نگه دارید تا سلاح از برادران و خواهران ما به آنها اعلام مسیح است.”

“ما آسیب پذیر شبان معلمان و کلیسا کارگران با یک نیاز بزرگ برای کلیسا جمعی به کمک مالی” هریسون گفت. “بسیاری از جماعت ما کوچک زندگی می کنند و هفته به هفته از نظر مالی از صفحه ارائه شده است که ترک کمی و یا بدون حاشیه برای کوتاه مدت کاهش دادن است.”

برخی از رهبران مذهبی این آمده اند به راه است که در آن از آنها خواسته اند برای پول در طول بحران. Paula White, که در خدمت به عنوان رئیس جمهور تهمت روحانی, مشاور بدستآمده انتقاد در روز چهارشنبه برای یک ویدیو که در آن او اشاره کرد مزمور 91 و خواسته بینندگان برای اهدای $91 یا “شاید 9 دلار و یا هر آنچه خدا به شما می گوید را انجام دهد.”

“هر روز ما یک بیمارستان به بیمار نه لزوما از نظر جسمی بیمار” سفید گفت. “اما ما یک بیمارستان برای کسانی که روح بیمار و کسانی که از لحاظ روحانی بیمار است.”

به طور مشابه, کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland در روز پنج شنبه تولید انتقاد برای گفتن بینندگان به توقف tithing به کلیسای خود را در طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی حتی اگر آنها از دست دادن شغل خود.

“شما عشر که در کلیسا اگر شما آن را به پایین وجود دارد و رها کردن آن را خاموش و یا چوب آن را در زیر درب یا چیزی” او گفت:. “شما که ده یک در است که شما دریافت کنید که ارائه که در کلیسا و سپس شما به خانه و انجام آنچه شما قرار است به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de