Coronavirus ترساندن: آماده به پرداخت ؟ Aerocity هتل ها برای رزرو اتاق برای قرنطینه با وعده های غذایی, لباسشویی, وای فای

coronavirus, coronavirus outbreakمقامات باید ثابت نرخ اتاق هتل در 3100 تومان (بدون احتساب مالیات) در هر روز.

شیوع کروناویروس: سه هتل های برتر در دهلی Aerocity کارگردانی برای رزرو اتاق برای قرنطینه! در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس در هند و تا سطح شیب دار به تلاش برای قرار دادن مردم با سفر به تاریخچه Coronavirus-آمار کشورهای تحت قرنطینه دولت دهلی نو دستور داد سه هتل در Aerocity نزدیکی بین المللی ایندیرا گاندی (IGI) فرودگاه رزرو 182 اتاق مردم سفر به هند در مورد انتخاب کردن آنها برای پرداخت قرنطینه امکانات IE گزارش شده بود. سفارشات صادر شده تحت مفاد دهلی اپیدمی بیماری های COVID – 19 مقررات 2020, دقیق پس از رایزنی با مقامات این سه هتل در Aerocity انگلیسی روزانه به نقل از New Delhi منطقه دادرس Tanvi Garg عنوان کرد و گفت.

طبق سفارشات IBIS hotel, درخت لیمو برتر و روباه قرمز خواسته شده است را کنار بگذارند 92 اتاق 54 و 36 اتاق بود. مانوهر افزود که مقامات در حال کار در پیشبرد انتظار مردم برای انتخاب کردن برای پرداخت تسهیلات در مدتی کوتاه.

اخبار مرتبط

مقامات باید ثابت نرخ اتاق هتل در 3100 تومان (بدون احتساب مالیات) در هر روز. سه هتل را با ارائه یک بسته است که شامل صبحانه, ناهار و شام و دو بطری آب معدنی در هر روز چای و قهوه همراه با امکانات دیگر از قبیل وای فای و تلویزیون. قابل توجه این هتل های برتر نیز توصیه شده است به ترکیب لباس های شسته شده از کسانی که انتخاب کردن برای قرنطینه با لباس های شسته شده از عموم مردم.

بیشتر هتل ها صادر شده است چندین پادمان مانند خدمت به وعده های غذایی به مردم تحت قرنطینه در اتاق خود تنها با استفاده از ظروف یکبار مصرف. هتل ها را به نگه داشتن در ذهن است که صفحات یا ظروف مورد استفاده به منظور قرنطینه مردم باید دور انداخته شوند به عنوان یک زیستی-پزشکی زباله و از این رو تمام پروتکل باید مزدکی در حالی که خلاصی از آنها. پرسنل امنیتی متهم شده اند با وظیفه محدود کردن جنبش از مردم قرنطینه در این خوابگاهها. دولت همچنین دستور داد که مدیریت هتل به مشاهده و ثبت حرکت آن مردم از طریق CCTVs.

بیشتر اتاق را اشغال از این اتاق های هتل شده اند و آمار شیوع کروناویروس که هموار راه را برای چند دور از بحث مفصل. پس این دولت دهلی نو به اجماع رسیده و با مدیریت هتل این گزارش گفت: بیشتر نقل unnamed مقامات دولتی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de