Coronavirus ترساندن: Janta مقررات منع رفت و آمد ” آغاز نبرد طولانی می گوید PM مودی

Coronavirus news,  Janta curfew, Narendra Modi, FICCI, IT services, quarantine, isolation wards, latest news on coronavirus outbreakساعت مودی پیشنهاد کرده بود ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه بین ساعت 7 صبح و ساعت 9 به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله به بررسی گسترش این ویروس مرگبار است.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: روز یکشنبه 14 ساعت ‘Janta حکومت نظامی’ است آغاز یک نبرد طولانی در برابر شیوع کروناویروس و هموطنان ثابت کرده است که آنها با هم می شکست هر چالش. “امروز Janta مقررات منع رفت و آمد ممکن است در نهایت در 9.00 pm, اما این بدان معنا نیست که ما شروع جشن” او هنوز توییتی.

او گفت: خود تحمیل حکومت نظامی باید “در نظر گرفته نمی شود به عنوان یک موفقیت” آن را به عنوان “آغاز یک نبرد طولانی”.

اخبار مرتبط

“Janta حکومت نظامی است آغاز یک نبرد طولانی. امروز هموطنان گفته اند که ما قادر به, و هنگامی که ما تصمیم می تواند ما را در هر چالش با هم,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>