Coronavirus ترساندن: اپل در حال حاضر می گوید آن را خوب است برای پاک کردن آی فون خود را با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب

Coronavirus, Coronavirus India, coronavirus risk in India, chances of coronavirus spreading to India, study on coronavirus risk, Coronavirus latest updates, Coronavirus outbreak, n95 mask, wuhan university, sars, nipah virus, n95 respirator mask, kerala virus, karona, carona, Coronavirus symptoms, Coronavirus treatment, Coronavirus medicine, Coronavirus prevention, coronavirus treatment breakthrough, coronavirus treatment, coronavirus narendra modi statement, PM Modi on coronavirus, PM Modi holi coronavirus, coronavirus all you need to know, coronavirus india, corona updates, corona alert india, coronavirus prevention India, COVID-19, coronavirus impact, cleaning phone during coronavirusمشورتی می آید در پی coronavirus (COVID-19) شیوع در سراسر جهان است. (رویترز)

اپل در سکوت به روز شده آن ‘چگونه برای تمیز کردن محصولات اپل’ سایت اجازه, مک, اپل, آی فون و آی پاد کاربران می دانم که آن را خوب است برای تمیز کردن دستگاه های خود را با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. مشورتی می آید در پی coronavirus (COVID-19) شیوع در سراسر جهان است.

“با استفاده از 70 درصد ایزوپروپیل الکل پاک کردن یا Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده شما ممکن است به آرامی پاک کردن سخت بدون منفذ در سطوح خود محصول اپل از جمله صفحه نمایش صفحه کلید و یا دیگر سطوح بیرونی,” اپل می گوید. در همان زمان آن را توصیه می کند کاربران در برابر استفاده از سفید کننده و اجتناب از گرفتن رطوبت در هر باز کردن. “نمی تبادل محصول اپل در هر شیمیایی برای تمیز کردن. آیا استفاده از پارچه یا چرم سطوح” اپل اضافه می کند.

اخبار مرتبط

اپل در طول تاریخ در برابر توصیه با استفاده از هر نوع تمیز کردن عوامل دیگر از آب در محصولات خود را. این است زیرا برخی از مواد می تواند تاثیر منفی در oleophobic coating که اپل اعمال می شود در آن صفحه لمسی. اما ناامید زمان تماس برای اقدامات ناامید. بهداشت و ایمنی از کاربران آیفون گرفته شده اولویت به همین دلیل است که اپل در حال بیرون رفتن از راه خود را برای اطمینان از دستگاه های خود را اضافه نمی کند و سوخت به کروناویروس آتش – مطالعات نشان داده اند خود را در دستگاه های تلفن همراه ممکن است آلوده تر از یک صندلی توالت.

همه آخرین اپل پشتیبانی IP67 یا IP68 اضافه کردن برخی از درجه ای از مقاومت در برابر آب به این دستگاه که بدان معنی است که آن را بی خطر است به آنها را پاک کردن و تمیز با یک مرطوب پارچه بدون پرز. به روز شده در دستورالعمل های است که در حال حاضر اجازه می دهد تا برای بیشتر سنتی تمیز کردن محصولات می تواند در بیشتر مربوط به زمان. و هنگامی که شما انجام می شود مطمئن شوید که به درستی بهداشتی دست های خود را به عنوان به خوبی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de