Coronavirus موجب صرفه جویی در اتاق جلسه کاخ سفید

رئیس جمهور تهمت صرف بخشی بهتر از یک ساعت پاسخ دادن به سوالات در دولت در پاسخ به coronavirus اضطراری, صحبت کردن تا این تیم از متخصصان در کنار او و در تلاش برای اطمینان دادن به مردم.

“ما می تواند انجام این کار اغلب او گفت:” او به عنوان پیچیده ، “ما قصد داریم به شما در حفظ پهلو به پهلو از تمام حقایق است.”

برای یک رئیس جمهور که به ارمغان می آورد یک تهیه کننده تلویزیون طرز فکر به همه چیز او می کند موقعیت خود را در زمینه های جیمز بردی مطبوعاتی در کاخ سفید بود و تقریبا به عنوان مهم به عنوان پیام.

اتاق شده بود تا حد زیادی بیکار سال گذشته پس از فشار کار روزانه جلسه به پایان رسید اما روز شنبه در ظاهر مشخص دومین بار در چهار روز رئیس جمهور استفاده از آن تریبون.

اگر چه دستیاران گفت: محل بود بر اساس تدارکات از قادر بودن به جای به سرعت به کاخ سفید فشار سپاه بر اهمیت نمی شد از دست داد در مراقب از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او یک مؤمن در مرکز ریخته گری برای قرار ملاقات خود را و او معتقد است که در محل مناسب برای این مناسبت گفت:” سابق کاخ سفید رسمی. “این مسئله ای است که نیاز به تکرار جلسه و اتاق جلسه است که آنها چه خواهد بود با استفاده از فیلم است.”

آخرین روزانه نشست خبری برگزار شد و در مارس 11, 2019, توسط سارا Sanders. سال گذشته اتاق شده است چیزی از فضای ذخیره سازی برای سه پایه و دوربین دنده به عنوان به خوبی به عنوان یک پس زمینه برای بازدید کنندگان عکس.

به جای رئیس جمهور ترجیح داده به آدرس رسانه ها خود به سوالات تا 45 دقیقه در جنوب چمن. یک یا دو بار در هفته او ارائه سخنان بالا whir از موتورهای دریایی یکی قبل از پرواز به خارج از کاخ سفید است.

همه چیز تغییر چهارشنبه گذشته زمانی که رئیس جمهور وارد, از هند و بی درنگ اعلام کرد از طریق توییتر است که او می تواند برگزاری یک coronavirus اخبار جلسه به معرفی خود اورژانس نیروی کار.

تعجب دستیاران درهم به ترتیب تدارکات قبل از اعلام آن برگزار خواهد شد در جلسه اتاق با ارسال یک موج از پیش بینی از طریق انتظار روزنامه نگاران.

خبرنگاران کهنه سه عمیق در کنار 49 اختصاص کرسی برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان رئیس خود پاسخ اضطراری و مهر کاخ سفید اقتدار در یک بحران است که تا به حال مشخص شده است توسط مخلوط پیام.

او پس از 55 دقیقه با یک اشاره که او را پشت در اتاق جلسه قبل از طولانی است.

“آره ما آن را انجام,” او گفت:. “اگر شما آن را دوست دارم این کار را خواهیم کرد.”

او پشت در شنبه دوباره سیگنالینگ اخبار کنفرانس با یک صدای جیر جیر. تایید که او خواهد بود ارائه بیانات در جلسه اتاق دنبال کرد نیم ساعت بعد از مطبوعاتی خود تیم.

“آن را به خوبی برای دیدن اتاق جلسه گرفتن داستد کردن و تمیز کردن گفت:” مارتا کومار مدیر ریاست جمهوری انتقال پروژه که تحت پوشش هشت رئیس جمهور و کنفرانس های مطبوعاتی.

او افزود که هر رئیس جمهور آمد به درک که وجود دارد هیچ جایی بهتر برای ارائه معتبر, معتبر اطلاعات در زمان بحران.

“جلسه اتاق در راه است یک حزبی تنظیم است که هر رئیس جمهور و تیم او را به پشت تریبون آمده به ارائه اطلاعات است که مردم مشتاق شنیدن” او گفت:.

در روز دوشنبه شد پنس را به نوبه خود به ارائه یک کوروناویروس به روز رسانی از آن تریبون.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: اتاق شد تا با دوربین های دیجیتال و تجهیزات صدا و آن را عملی ترین محل برای رسیدن به عنوان بسیاری از روزنامه نگاران به عنوان امکان پذیر است.

“شما قطعا می توانید انتظار بیشتر جلسات از افراد مختلف در مورد کوروناویروس” او گفت:. “جلسه اتاق بوده است در یک محل مناسب به سرعت جمع آوری رسانه ها به صحبت می کنند در چنین یک موضوع مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>