روسیه به طور موقت ممنوعیت اتباع چینی از ورود به کشور به دلیل شیوع ویروس محور در چین است که آلوده بیش از 73,000 نفر در سراسر جهان, مقامات روسی گفت.

ورود بان کی مون به اثر می رود روز پنج شنبه در نیمه شب به وقت مسکو (2100 به وقت تهران) برای یک دوره نامحدود با توجه به فرمان امضا شده توسط نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin.

دولت گفت: در آن زمان این حرکت با توجه به وخیم تر شدن وضعیت اپیدمیولوژیک در چین است.

روسیه در حال حاضر قطع اکثر بازدید کنندگان چینی با بستن طولانی مرز مشترک با چین و مغولستان و اعمال دیگر محدودیت های مسافرتی. جدید ورود بان کی مون تحت تاثیر قرار نمی مسافران که نیاز به انتقال پروازها در فرودگاه, مقامات گفت.

تا کنون روسیه تا به حال تنها سه مورد تأیید از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس — دو نفر از شهروندان چینی که تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد و تیم ملی آلوده در الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر قرنطینه در ژاپن است.

با این حال مقامات روسی گرفته اند گام های قابل توجهی را به سعی کنید به نگه داشتن این ویروس از جمله hospitalising صدها نفر از مردم به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از بازگشت آنها از چین است.

روسیه متوقف ترین ترافیک هوایی به چین به حالت تعلیق در تمام قطار به چین و کره شمالی و به طور موقت متوقف صدور ویزای کار برای شهروندان چینی. دانش آموزان چینی تحصیل در روسیه گفته بودند به بازگشت تا 1 مارس.

در اوایل این ماه نخست وزیر گفت که روسیه ممکن است شروع به اخراج خارجی ها با این ویروس آلوده.

در این میان آلمان از ارسال دومین محموله کمک های پزشکی لوازم به چین برای کمک به غول های آسیایی مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: ویروس-آمار بوش کروز مسافران شروع پیاده در ژاپن پس از بحث قرنطینه

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: دولت ارسال خواهد 8.7 تن از لوازم کمک های اولیه به ارزش 150.000 یورو ($162,000) از جمله حفاظت از چرخ دنده ها و مواد ضد عفونی کننده.

“آلمان می ایستد بصورتی پایدار و محکم در کنار کشور چین در جنگ مقابل coronavirus و با این نسخهها کار از نزدیک و trustfully با مقامات چینی,” Maas گفت. “ما نهایت احترام را برای تلاش های چین در حال حاضر انجام شده است.”

این ویروس که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر کشته شده است 1,868 بیماران در سرزمین اصلی چین و پنج نفر دیگر در جای دیگر. سازمان جهانی بهداشت به نام بیماری COVID-19.

چین برقرار دقیق مستند در بیش از 60 میلیون نفر از مردم در مرکز استان هوبی و دیگر کشورهای در حال مصرف خود اقدامات از جمله اجباری 14-روز قرنطينه — برای جلوگیری از ویروسی شدن تاسیس در خاک خود است.

اروپا تا به حال یک ویروس مرگ و میر در میان آن 47 مورد تأیید 80 ساله چینی توریستی در پاریس بود که در ابتدا تبدیل به دور توسط دو بیمارستان است.

ایتالیا می گوید 14 از 25 خدمه روی عرشه مشکل الماس شاهزاده کشتی کروز که زده شده است تحت قرنطینه در ژاپن را به ایتالیایی تخلیه نظامی پرواز. دیگر 11 از جمله کاپیتان کشتی خواهد ماند ایتالیایی وزارت امور خارجه گفت:. هیچ تاریخ برای نیروی هوایی ایتالیا هواپیما را برای خروج ژاپن تصمیم گرفته شده است هنوز رتبهدهی نشده است.

سفارت روسیه در ژاپن اعلام کرد که روز سه شنبه برای یک روسی بود در میان 542 مردم در الماس شاهزاده خانم تایید شده با ویروس. این بیانیه روشن گزارشات اخیر در مورد دو روس آلوده شدن.

روز دوشنبه یک دادگاه فرستاده شده یک زن که شکست خارج از قفل بیمارستان در طی 14 روز انزوا دوره بازگشت به قرنطینه. روسیه مقامات بهداشتی تحت پیگرد هستند که دیگران را به مبارزه طلبیده قرنطینه مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im