Coronavirus تجدید حیات در پکن دهید بازگشت از اقدامات سخت

پکن گزارش داد که دومین روز متوالی از رکورد جدید در تعداد Covid-19 مورد در روز دوشنبه اضافه کرد ضرورت تلاش برای مهار تجدید حیات ناگهانی coronavirus در چین سرمایه است.

شیوع اخیر ترسیم شده است به عمده فروشی مواد غذایی در بازار Xinfadi که حساب برای 80 درصد از پکن مزرعه تولید و تامین منابع هر دو در داخل و از خارج از کشور.

بازار بسته شده دهها هزار نفر از ساکنان نزدیک در حال آزمایش برای ویروس ها و شهرستان گسترده کمپین راه اندازی شد برای شناسایی افرادی که به تازگی به بازدید از این بازار شده اند و یا در تماس با افرادی که.

مقامات شهر پکن روز دوشنبه تایید کرد 36 جدید Covid-19 موارد برای 14 ژوئن همان یک روز قبل از آن بود که این شهر کمترین روزانه عفونت تعداد از اواخر ماه مارس است. مقامات در حال حاضر گزارش 79 مورد بیش از فقط چهار روز بزرگترین غلظت از عفونت پس از فوریه.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در داخل یک ایستگاه مترو در طول عجله صبح ساعت پس از شیوع رمان coronavirus بیماری (COVID-19) در پکن چین – رادیو فردا

 

تعدادی از محلات در غرب و جنوب غربی پکن به روز رسانی شده است متوسط-خطر از جمله مالی و خیابان که در آن بانک ها و شرکت های مالی همگرا که خواستار اقدامات سختگیرانه کنترل افراد و وسیله نقلیه حرکات گندزدايی و متوسط چک. یک محله در همان منطقه به عنوان بازار مواد غذایی مطرح شد به در معرض خطر دلالت شدید ترین سطح از عفونت است.

به عنوان سه استان دیگر گزارش موارد جدید مربوط به پکن خوشه ای چند استان کشور هشدار داد ساکنان خود را در برابر غیر ضروری سفر به پایتخت و اجرا انزوا پروتکل برای مسافران از ریسک قطعات از پکن است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن مطلع شد از شیوع بیماری توسط مقامات چینی بودند که بررسی آن منبع و حد. که به نام و برای تحقیقات به درک بهتر منبع خوشه.

این Xinfadi بازار دهانه مساحتی نزدیک به 160 فوتبال رزین. هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت معامله می شوند در آسیا بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی مرکز.

منتشر شده در


15 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *