Coronavirus نه تنها مختل اولیه برنامه است اما همچنین ساخت آن را سخت تر برای نامزدها برای جمع آوری امضا به نظر می رسد در انتخابات با تشکر اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

سناتور. Ed Markey یک ماساچوست از حزب دموکرات بوده و در کنگره پس از سال 1976 تا کنون نه به اندازه کافی جمع آوری امضا به اولیه رای گیری به صورت خاموش در برابر او تازه بدوران رسیده challenger, Rep. جو کندی. Markey, 73, نیاز حداقل 3000 بیشتر امضا از ثبت نام دموکرات یا unenrolled رای دهندگان قبل از اوایل مارس مهلت.

تحت شرایط عادی شدن است که بسیاری از امضا خواهد بود یک مشکل نیست اما دولت stay-at-home سفارشات را نمی خواهد اجازه می دهد کمپین زمینه کارگران به درب به درب به جمع آوری آنها را به دلایل ایمنی در طول coronavirus بحران است.

کندی از سوی دیگر لازم نیست به نگرانی در مورد دادخواست را امضا, به عنوان او در حال حاضر جمع آوری شده 15,000 است که مبارزات انتخاباتی خود را فرستاده شده به گواهی شود.

نیویورک اولیه نامزدهای بودند در وسط جمع آوری امضا که coronavirus ناودان خود را به دولت و ساخته شده به شهر نیویورک شهری منطقه کانون برک آوت بنابراین مقامات دولتی در نهایت تغییر مهلت و تعداد امضاهای مورد نیاز است.

در عین حال حتی قبل از ایالت اقامت در خانه جهت, جمع آوری امضا از کارگران تا به حال کار خود را برای آنها را قطع.

“از آن ساخته شده آن را بسیار دشوار است زیرا مردم نمی خواهد جواب درب. ایالت نیویورک خوشبختانه به طور چشمگیری کاهش تعداد امضاهای لازم بودند که در رای گیری” ایری شهرستان اجرایی علامت Polancarz گفت: واشنگتن آزما در یک انجمن ملی از شهرستانهای تماس را فشار دهید.

“اگر آنها تا به حال انجام داده است که من نمی دانم که بسیاری از نامزدها که می شده اند قادر به دریافت در انتخابات … آخرین چیزی که هر کسی می خواهد یک غریبه در درب خود را برای درخواست هر چیزی با این وجود امضا در انتخابات است,” او اضافه شده است.

ایالت نیویورک حزب جمهوری خواه گفت: واشنگتن آزما که از آن ساخته شده تغییرات زیادی به استراتژی خاص خود را برای جمع آوری امضا.

“رژیم صهیونیستی. کومو به شدت کوتاه از درخواست دوره و تغییر آستانه رای گیری دسترسی در آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس چیزی است که ما پشتیبانی برای امنیت عمومی. خوشبختانه ما در بسیج به سرعت و قادر به واجد شرایط همه ما نامزدها” ایالت نیویورک حزب جمهوری خواه مدیر ارتباطات جسیکا افتخار گفت.

در نیوجرسی دادخواست به علت در مارس 30. لیبریا فیل مورفی صدور یک فرمان اجرایی اجازه داده است که برای مجموعه ای از طومار امضا از طریق وسایل الکترونیکی و ارسال درخواست از طریق پورتال. نظم همچنین حذف نیاز به گواهی محضری و رسمی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی