coronaviirus, coronaviirus chinaتعداد زیادی از آنها را آب پز به دلیل ارزش دارویی و همچنین برای مصرف گوشت در کشورهای مانند چین و ویتنام و برخی از دیگران است.

محققان ادعا کرده اند که Pangolin ممکن است دلیل گسترش Coronavirus در چین است. Coronavirus شیوع نه تنها منجر به از دست دادن بیش از 700 در چین زندگی می کند اما همچنین تحت تاثیر قرار مردم در چند کشور دیگر نیز هست.

در تحقیقات دانشمندان دریافتند که توالی ژنوم جدا از پستانداران بسیار یکسان به کسانی که آلوده به ویروس است. اعتقاد بر این است که Pangolins طور قاچاق پستانداران در سراسر جهان است. تعداد زیادی از آنها را آب پز به دلیل ارزش دارویی و همچنین برای مصرف گوشت در کشورهای مانند چین و ویتنام و برخی از دیگران است.

اخبار مرتبط

طبق یک مطالعه توسط چین جنوبی کشاورزی دانشگاه ژنوم توالی از coronavirus فشار که جدا شد از pangolins شد و نزدیک یکسان است که از کسانی که در بر داشت تحت تاثیر این ویروس مرگبار نشان می دهد این پستانداران می تواند دلایل گسترش ویروس.

طبق گزارش امروز یک زن آمریکایی و یک مرد ژاپنی نیز از دست داده و زندگی خود را به دلیل ویروس مرگبار در چین به عنوان تلفات افزایش به 723 در کشور با 34,598 مردم نیز تحت تاثیر آن است.

همانطور که در سفارت آمریکا در چین, شهروند آمریکایی خود را از دست داد زندگی در ووهان. “ما می توانیم تایید می کنند که 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintang بیمارستان در ووهان چین در فوریه 6,” یک سخنگوی سفارت امریکا بیان شد که توسط PTI.

گزارش نیویورک تایمز با اشاره به این که مرحوم بود. قبلا وزارت خارجه چین گفت که به عنوان بسیاری از 19 اتباع خارجی تایید شده است به رنج می برند از ویروس و درمان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net