Coronavirus پیشگیری: دولت توصیه می کند مردم را به استفاده از ماسک های خانگی در حالی که پله

Coronavirus impact, coronavirus pandemic, nationwide lockdown, social distancing, latest news on coronavirusمشاوره در مورد استفاده از ماسک های خانگی است در زمانی که هند وارد مرحله 3 از جهانی همه گیر.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه وزارت بهداشت خواسته است مردم را به استفاده از ماسک های خانگی و یا پوشش چهره خود را قبل از پله های خارج از خانه خود را, هند اکسپرس گزارش شده است. در این گزارش گفت که دولت معتقد است این امر ارائه برخی از حفاظت به جامعه بزرگ. در ایالات متحده بیش از حد مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می شود استفاده از پارچه است که می تواند پوشش صورت به طوری که آن را کند می کند کردن سرعت COVID-19 شیوع. شده است وجود دارد هیچ مدرکی که نشان می دهد با استفاده از پوشش با یک پارچه باعث کاهش خطر ابتلا به کروناویروس, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

دولت در آن زودتر دستورالعمل توصیه شده است مردم برای حفظ بهداشت دست و استفاده از ماسک است. اما استفاده از ماسک به آن محدود بود که تست مثبت برای رمان Coronavirus مردم با مشترک و یا آنفولانزای فصلی و پزشکان همراه با سایر کارکنان بهداشتی درمانی. این وزارت گفته بود که وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک برای افرادی که لازم نیست هر سفر به تاریخ و یا مربوط به علائم. مشاوره در مورد استفاده از ماسک های خانگی است در زمانی که هند وارد مرحله 3 از جهانی همه گیر. با توجه به گزارش وزارت بهداشت منتشر شد مشورتی که مردم که رنج می برند از هر گونه وضعیت پزشکی یا علائم می توانید استفاده کنید قابل استفاده مجدد در صورت پوشش است که می تواند دست ساز.

اخبار مرتبط

این وزارتخانه همچنین مشخص شده است که در حالی که عادی می توانید با استفاده از چنین چهره را پوشش می دهد به عنوان یک محافظ به معنی آن است که توصیه به COVID-19 مثبت بیماران و پزشکان و دیگر مراقبان. آنها نیاز به پوشیدن دنده محافظ مناسب این گزارش گفت:.

آن را بیشتر گفت که ماسک های دست ساز می تواند کمک به افزایش بهداشت شخصی در میان یک جامعه است. این ادعا که این ماسک استفاده می شود توسط یک شخص نباید به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر حتی یک عضو خانواده است. همه اعضای یک خانواده هستند و انتظار می رود که شخصی خود را ماسک های دست ساز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالی که پله.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im