Coronavirus: ساعت مودی هشدار مهاجران در برابر هر گونه سفر خواستار آنها را به ماندن قرار داده و هر کدام از شهرستان آنها

Narendra Modi, Coronavirus, janata curfewنخست وزیر شده است, تبادل برای مشارکت مردم و مقامات محلی برای بررسی گسترش ویروس. (عکس)

Coronavirus هند آخرین اخبار: نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه در اعتراض به مهاجران به ماندن قرار داده در هر کجا که هستند و نه انجام قطار و اتوبوس سفر به خانه خود را به دلیل ترس از coronavirus.

او هشدار داد مردم در برابر هر نوع سفر گفت: آنها در حال بازی با سلامت خود و همچنین قرار دادن خانواده خود را در خطر است.

اخبار مرتبط

مودی درخواست تجدید نظر در توییتر آمد در میان گزارش از مهاجران ترک خانه های خود را از شهرهای بزرگ که در آن چند مورد از coronavirus گزارش شده است.

او گفت: رفت و آمد در یک فضای شلوغ افزایش خطر گسترش آن.

این خطر نیز افزایش خواهد یافت برای افرادی که زندگی که در آن شما خواهد بود به رهبری, او گفت:.

“این است که من درخواست شما را به ماندن قرار داده و برای چند روز در شهر به جایی که شما هستند. همه ما می تواند جلوگیری از این بیماری از گسترش با انجام این کار. با ازدحام ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد و ما در حال بازی با سلامت ما است. لطفا نگران سلامت خود و خانواده خود را. نمی گام از خانه اگر لازم نیست” نخست وزیر گفت.

Rajnath Singh تجدید نظر مردم را به “Janata حکومت نظامی’ موفقیت بزرگ

وزیر دفاع Rajnath Singh در روز شنبه به دادگاه تجدید نظر به مردم را به “Janata حکومت نظامی’ یک موفقیت بزرگ با ماندن در خانه در روز یکشنبه.

سینگ گفت: اقدام جمعی است که نیاز به ساعت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

نارندرا نخست وزیر خواسته است تا سرخپوستان را به ماندن در خانه و از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در روز یکشنبه به عمل اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه او نامیده روز یکشنبه در خانه بمانند و فعالیت به عنوان ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’.

وزیر دفاع گفت: وجود دارد بدون نیاز به وحشت و دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم در کالیبره شیوه ای برای مبارزه با این بیماری همه گیر با توجه به بیانیه رسمی است.

او مطمئن است که نیروهای مسلح به طور کامل بسیج برای کمک به مقامات غیر نظامی به جزر و مد در طول بحران.

“سینگ قدردانی از تلاش های سلاح های مختلف و خدمات نیروهای مسلح شده است که فعال در تخلیه مردم از COVID-19 تحت تاثیر کشورهایی مانند چین و ایران و ایتالیا و ژاپن و پناه آنها را در قرنطینه امکانات” بیانیه ای گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de