Coronavirus گشت: مرز عوامل بی سر و صدا شروع به ارسال مکزیکی ها پشت مرز

گشت مرزی را آغاز کرده است بلافاصله پس از بازگشت شهروندان مکزیکی که به طور غیرقانونی عبور از مرز جنوبی در تلاش برای جلوگیری از پر کردن آن 73 برگزاری ایستگاه با مردم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به سه کارمند.

عوامل این هفته هستند به سرعت remanding مکزیکی که متوقف شد و پس از ورود به کشور به طور غیرقانونی بین رسمی عبور از نقاط. این حرکت تلاشی است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حفظ هزاران نفر از شهروندان مکزیکی که دستگیر می شوند هر ماه از پایان روز در برگزاری سلول های که در آن ویروس می تواند در میان زندانیان و عوامل.

“از آنجا که از coronavirus آنها مانند” هر کس برای رفتن. ما نمی تواند گروه زیادی از مردم با هم — آن را گسترش ویروس. هر کس برای رفتن به عقب’,” گفت: یک عامل در یک تماس تلفنی پنج شنبه.

حال بلافاصله فرستاده داوطلبانه است. اما یک عامل گفت: مردم “همیشه انتخاب” آن را به دلیل آن چه نمی آمد با یک دادگاه تاریخ در آینده و نه نشان خواهد داد تا در رکورد خود را.

عوامل اختصاص داده شده به حمل و نقل کامیون های که ساخته شده اند در تقسیم بین کابین و مسافر منطقه جداگانه با سیستم هوا. دوم عامل گفت: یک گروه از 30 مکزیکی دستگیر و نزدیک به مرز لود شد به پشت یک یا چند وانت و حمل و نقل به نزدیک ترین بندر ورود به جای یک گشت مرزی برگزاری ایستگاه.

“آنها را ون. این طرح برای تعیین آنها مانند ” عامل چنین و چنان ون کثیف است و یا آن بررسی شده است?’ ‘آن’،’ ‘بروید و انتخاب کنید تا این گروه'” گفت: عامل دوم. “آنها رها کردن بمب دود” در ون از agend گفت. “آنها قرار داده و آن را در ون و آن را تمیز می کند. شما بروید و انتخاب کنید تا بیشتر. همه در حالی که حمل و نقل و مرد است که با پوشیدن ماسک و دستکش.”

عوامل گفت: گشت مرزی دستور داده آنها را به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای اقامت شش پا را از مردم دور آنها دستگیری بی سابقه از کار برای اجرای قانون اما یکی که به نظر می رسد به کار.

“ما یک گروه شب گذشته و من گفت: [ماموران], ‘هی آنها را لمس نمی اگر شما لازم نیست که به'” عامل دوم گفت. “آنها نمی آنها را لمس کل زمان لود آنها در [ون] و وجود آنها رفت. این خیلی عجیب و غریب است. فقط یک وضعیت عجیب و غریب.”

این کامیون به طور معمول سر به نزدیکی ایستگاه برای رزرو, اما تحت داوطلبانه بازده فرایند آنها به نزدیک ترین بندر ورود. بزرگسالان در حال انگشت نگاری و اطلاعات خود را چک کیفری, پایگاه داده, پس از آن منتشر شد در این پورت در مکزیک طرف. این روند از آغاز تا پایان می تواند کمتر از یک ساعت است و در حال اجرا در مناطق از تگزاس به کالیفرنیا که گشت مرزی تقسیم مرز جنوبی ،

این روند بازده فوری استفاده شد تحت جورج. دبلیو بوش و باراک اوباما, دولت یک سوم رسمی گفت. بازگشت سریع استفاده شد که برخی مناطق مرزی شاهد بالا, مکزیکی, دستگیری و نیاز به یک راه برای بازگشت آنها را به سرعت و بدون نیاز به بازداشت تعداد زیادی از مردم.

آن می آید با upsides و جنبه های منفی برای عوامل. یک عارضه است که برخی از کسانی که در بازگشت بلافاصله می تواند تلاش برای عبور از مرز دوباره بعد از یک ساعت و گرفتار دوباره ساخت کار بیشتر برای عوامل.

به طور معمول, مکزیکی, بزرگسالان برگزار می شود حداقل به طور خلاصه در این کشور و ارسال به مکزیک از طریق دیگر فرآیندهای. برخی از آنها برگزار شد برای محاکمه.

در پنج ماه اول سال مالی 2020, مکزیک و السالوادور گواتمالا و هندوراس شد بالای چهار کشور مبدا برای بزرگسالان دستگیر شده در مرز جنوبی. از 96,046 از کسانی که countires هفتاد درصد از مکزیک است.

CBP نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im