Coronavirus آلوده بیش از 71,000 مردم در سراسر جهان است.

بیماری گسترش یافته و به 29 کشور و مناطق در سراسر جهان و آخرین حساب می آید از داده های در دسترس ساخته شده توسط هر یک از کشورهای آلوده’ مقامات بهداشت عمومی با توجه به آسوشیتد پرس.

سرزمین اصلی چین باقی می ماند تا کنون بدترین ضربه منطقه گزارش 70,548 موارد است. در بسیاری از موارد از هوبئی استان که در شهر ووهان کانون شیوع واقع شده است. چین همچنین گزارش داد 1,770 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

ایالات متحده گزارش شده 15 مورد از coronavirus و اضافی 14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای بیماری فرود در ایالات متحده بیش از آخر هفته پس از تخلیه از یک قرنطینه کشتی کروز.

یک شهروند آمریکا که به چین سفر کرده از coronavirus. وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه صدها نفر از شهروندان ایالات متحده از هوبئی استان و اعلام کرد در فوریه. 8 که آن را تا به حال با موفقیت پرواز حدود 800 شهروندان ایالات متحده بازگشت از ووهان.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد روز یکشنبه coronavirus شد با نزدیک شدن به آستانه تبدیل شدن به یک “بیماری همه گیر.”

“مشخصات فنی زبان که [سازمان بهداشت جهانی] نخواهد بود خواستار این جهانی و همه گیر. اما قطعا آن را در آستانه است که اتفاق می افتد منطقی به زودی مگر اینکه مهار موفق تر است که آن را در حال حاضر” Fauci گفت: CBS اخبار در مصاحبه.

گسترش این ویروس در چین منجر به جهان دولت ها مورد نقد و ایمنی و سلامت شیوه های حزب کمونیست چین اجرا می شود که چین دولت استبدادی. بالا مقامات چینی اقدام به تغییر سرزنش و تطهیر نگرانی که دولت ممکن است قادر به مهار این ویروس.

“هیچ چیز کوتاه از جامع ترین و دقیق و کامل اقدامات گرفته شده است” وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: در امنیت بین المللی در کنفرانس روز یکشنبه. “چین با سرعت مقیاس و کارایی همه منعکس کننده استفاده از چین سیستم.”

رئیس جمهور چین قرار داده است سرزنش برای این ویروس را گسترش مقامات محلی او معتقد است باید عمل سریعتر به قرنطینه آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im