بیماری همه گیر کوروناویروس: ما به ترابری 22,000 آمریکایی رشته در خارج از کشور; بسیاری در هند

coronavirus, coronavirus in US, coronavirus lockdown US evacuation, coronavirus cases in US, coronavirus deaths, coronavirus tollوزارت امور خارجه آمریکا در حدود 70 پروازهای برنامه ریزی شده در روزهای آینده.

Coronavirus مستند: ما در حال کار “به شدت” به ترابری در اطراف 22,000 آمریکایی رشته در خارج از کشور بسیاری از آنها در هند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک مقام ارشد گفته است. ایالات متحده تا کنون عودت اطراف 37,000 آمریکایی رشته در خارج از کشور با توجه به همه گیر است و برنامه ریزی را یکی دیگر از 22,000 از شهروندان بسیاری از آنها در جنوب آسیا به ویژه هند, اصلی, معاون دستیار وزیر امور کنسولی ایان Brownlee به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز جمعه.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

“ما عودت تقریبا 37,000 ما شهروندان از بیش از 60 کشور جهان در بیش از 400 پرواز. این شامل بیش از 20 ، 000 آمریکایی ها عودت در هفته گذشته به تنهایی” Brownlee گفت. او گفت: وزارت امور خارجه ایالات متحده در حدود 70 پروازهای برنامه ریزی شده در روزهای آینده آن را باید به چندین هزار نفر بیشتر شهروندان ایالات متحده. “آسیای جنوبی در حال حاضر دارای بسیاری از ما شهروندان که مایل به بازگشت. تا کنون ما به ارمغان آورده است خانه تقریبا 1000 آمریکایی از جنوب آسیا و در حال کار به شدت برای کمک به هزاران نفر دیگر که ابراز علاقه به بازگشت” Brownlee گفت.

“تعداد کل ما به دنبال در خارج از کشور در این نقطه است که در مورد 22,000. بیشترین تعداد آن – قطعا کثرت از آن – ها در جنوب و مرکزی آسیا و بسیاری از آنها در هند,” او اضافه شده است. Brownlee خواست آمریکایی ها برای بازگشت به کشور خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “برای ما شهروندان در نظر بگیرد که آیا یا نه به خانه آمده زمان به عمل در حال حاضر. پروازهای ادامه خواهد داد به طور نامحدود اما ما می خواهیم به انجام همه ما می توانیم به شما کمک کند در حالی که ما هنوز قادر به انجام,” او گفت:.

بیش از 60,000 نفر کشته شده اند از coronavirus پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در چین است. با بیش از سه لاخ تایید موارد عفونت کروناویروس و بیش از 8 ، 000 مرگ و میر در آمریکا پدید آمده است به عنوان جهانی کانون مرگبار coronavirus بیماری که شده است وجود دارد هیچ درمان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de