Coronavirus همه گیر تبدیل می شود برنامه سفر وارونه! بررسی کنید که چگونه کشتی هتل و پرواز نهفته

However, this time around nearly 90% bookings of hotels and flights for the peak time have been cancelled.اما این زمان در اطراف نزدیک به 90% رزرو هتل و پرواز برای اوج زمان لغو شده اند.

شیوع کروناویروس بازدید هندی مسافران و سفر خود قصد دارد در سال 2020! این FICCI بررسی و گزارش – تاثیر COVID-19 در اقتصاد هند قرار می دهد با هم قابل takeaways برای مسافران به خصوص که جهان شاهد بحران مانند قبل از هرگز است که به طور مستقیم تحت تاثیر این راه مردم را انتخاب کنید به سفر. کروز رزرو مثلا تبدیل شدن به محبوب با مسافران است. اما FICCI گزارش نشان می دهد که کروز رزرو برای کشورهایی مانند تایلند و سنگاپور و مالزی ثبت نام کرده اند قابل لغو در حال حاضر. از این گزارش نشانه غم انگیز به عنوان صنعت گردشگری انتظار دارد این وضعیت به وخامت بیشتر در ماه مارس و در آینده فصل تابستان به عنوان مثال مارس-ژوئن. معمولا تعدادی از مسافران به هر دو داخلی و بین المللی به مقصد قله در طول ماه های مارس و آوریل. اما این زمان در اطراف نزدیک به 90% رزرو هتل و پرواز برای اوج زمان لغو شده اند.

کروز رزرو برای مقاصد مانند تایلند و سنگاپور و مالزی نیز لغو شده و توسط مسافران در اعداد بزرگ. با توجه به هندی انجمن اپراتورهای تور (IATO) هتل حمل و نقل هوایی و بخش سفر هم ممکن است متحمل از دست دادن در مورد 8,500 تومان کرور روپیه به علت مسافرت محدودیت های اعمال شده بر روی گردشگران خارجی توسط هند برای یک ماه. پیام روشن است: تاثیر منفی بر شغل در سراسر صنعت است.

اخبار مرتبط

Coronavirus تاثیر در سفر و مهمان نوازی
اکثر سرخپوستان عشق به سفر و برنامه ریزی برای تعطیلات تابستان خود را با خانواده و دوستان است. این سناریو به نظر می رسد ترسناک است. با در نظر گرفتن محدودیت های مسافرتی قرار داده شده بر روی گردشگران خارجی در هند, IATO نگرانی است که این کشور در حمل و نقل هوایی, سفر و صنعت مهمان نوازی ممکن است در دسترس نباشد متحمل از دست دادن 8500 تومان کرور روپیه! البته بدون شک ایمنی اولین’ است جهانی سرود در حال حاضر. بنابراین در آن حس سفر می آمد خیلی بعد.هند سفر و صنعت مهمان نوازی گرفته است آمار با توجه به مقیاس بزرگ لغو برنامه سفر توسط گردشگران داخلی و خارجی.

Coronavirus نگرانی: افت بزرگ در ورودی و خروجی گردشگری!
کاهش قابل توجه در ورودی و خروجی گردشگری از ژانویه سال 2020 در حال حاضر مطرح نگرانی های جدی برای همه بخش های گردشگری و مهمان نوازی بخش است. به ویژه موش بخش بوده است, آمار, بیشترین, با توجه به FICCI گزارش تاثیر COVID19 در اقتصاد جهانی است. نگاهی به برخی از رویدادهای مهم اعلام کرد که در آخرین لحظه لغو شد – کنگره جهانی موبایل گوگل I/0 و Facebook را F8 رویداد, در میان دیگران. سرسری نگاه اجمالی از این لغو است به اندازه کافی برای کشف کردن که این از دست دادن بزرگ است.

به طور معمول در هند سالانه تعطیلات تابستان شروع در فصل آینده با شروع از آوریل تا ژوئن. در طول تعطیلات تابستان هندی مسافران داخلی و بین المللی به مقصد تمایل به قله. این بار هندی مسافران ملزم به احتیاط اضافی در مورد سفر و یا تعطیلات تابستان برنامه. در حال حاضر FICCI گزارش شده است که وجود دارد حدود 90 درصد رزرو پرواز و هتل ها برای زمان اوج لغو شده اند, در اعداد بزرگ است.

شیوع کروناویروس تحت تاثیر سفر در سراسر جهان

در سراسر جهان مسافران به احتمال زیاد به کمتر ‘پرواز’ گزینه در حال حاضر در داخل کشور و خارج است. به عنوان مثال خطوط هوایی کوانتاس و هوا در نیوزیلند بازسازی داخلی خود برنامه پس از توصیه خود دولت طبق گزارش های جهانی, اخبار کانادا. همان گزارش اشاره کرد که امارات متحده عربی با صدور بیانیه ای که آن را متوقف خواهد کرد اکثر پروازهای مسافری این هفته و شرکت هواپیمایی است به کاهش دستمزد نصف با توجه به کروناویروس تاثیر در سفر. هنگ کنگ Cathay Pacific Airways قطع آن مسافر به ظرفیت حدود 96 درصد به عنوان محدودیت دولت در سفر را پرواز عملیات دشوار است.

مصر که به عنوان یکی از آفریقا پر بازدید ترین مقصد توریستی, اولین کشور آفریقایی برای تایید یک COVID-19 مورد و همچنین اولین کشور در این قاره به ثبت مرگ است. در آفریقا بیشترین تعداد مرگ و میر تا کنون از بورکینافاسو. کشورهای دیگر مانند الجزایر و مراکش نیز گزارش افزایش تعداد COVID-19 موارد است. در آفریقای جنوبی, استان Gauteng تایید کرده است بیش از نیمی از کشور را coronavirus موارد تا تاریخ. آخرین گزارش از آفریقای جنوبی نشان می دهد که این استان است که مصرف اضافی اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش.

در حالی که نشانه های نگران کننده و هشدار دهنده در سطح جهان نیاز فوری ساعت است که برای جلوگیری از هر گونه امکان مسافران جنبش است که می تواند از گسترش بیشتر این بیماری همه گیر کوروناویروس به کسانی که در مناطق جغرافیایی که در آن گسترش یافته است و در حال حاضر نیز موجود و تحت کنترل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>