بیماری همه گیر کوروناویروس: رویکرد پیشگیرانه توسط پزشکان است که نیاز به ساعت

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus pandemic, COVID-19, coronavirus in India, doctors during coronavirus, medical professionals and coronavirus, medical practitioners during covid-19, ppesوجود دارد بدون شک نیاز به حفاظت از جامعه پزشکی است. (تصویر نماینده)

توسط Dr Vinay Aggarwal

پزشکان همواره در خط مقدم از صلح و جنگ. ملت هنوز هم به نظر می رسد نسبت به آنها هر زمان که یک فاجعه آن بازدید. پزشکان به طور مستمر مبارزه با بیماری ها و مرگ و ارائه یک لمس تسکین دهنده. پزشکان در حال افزایش به یک demi-god وضعیت هر زمان که یک بازدید بحران انسان است. آن را بسیار دلگرم کننده و elating برای پزشکان به تقدیر توسط نخست وزیر برای نقش خود را در حال حاضر COVID اپیدمی و پس از آن دریافت برکات کل کشور در قالب یک سازمان جشن. پزشکان موفق شده اند تا خشم این ویروس بودند به طور مشابه تشویق شهروندان در سراسر قاره است.

اخبار مرتبط

وجود دارد نیاز به بررسی نقش فعلی از پزشکان. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق پزشکان زیر استفاده شده است. وحشت و محدودیت های قرار داده شده باعث شده است تا اکثر پزشکان باقی مانده در خانه. کوچک بیمارستانها و خانه های سالمندان و درمانگاه را تعطیل. اگر چه Mohalla درمانگاه کاربردی و انجام یک کار خوب انسان معمولی در نتیجه ناکافی دسترسی به مراقبت های اولیه. امتناع از درمان غیر COVID بیماری است که باعث ترس عمومی. پزشکان در حال اجرا نیست OPDs و با استناد به عدم در دسترس بودن از PPE به عنوان دلیل. ما shrugging ما مسئولیت en دانه در بقراط سوگند? ما خط مقدم رزمندگان و نمی پرهیز از ما انجام وظیفه خطیر به درمان بیمار است. ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای آن است.

حفاظت از ناجی!

وجود دارد بدون شک نیاز به حفاظت از جامعه پزشکی آنها به عنوان ستون فقرات در مبارزه با این ویروس اما پزشکان نگاه به حل این مسئله است. وجود اورژانس نیاز به ارائه این PPE. تا PPE است آزادانه در دسترس ما نیاز به بداهه نوازی و آماده سازی برای حفاظت از خود به طوری که نشان می دهد می رود. نه همه باید منطبق با توجه حفاظت! منطقی توصیه بر اساس قرار گرفتن در معرض از پزشک باید ساخته شده برای اطمینان از بهترین استفاده از منابع محدود در دسترس است. بی اصرار بر افزایش PPE قرار می دهد فشار بر زنجیره تامین و در نتیجه کمبود در مناطق واقعا به آن نیاز دارند.

فيلسوفان و دارای نقش حیاتی در مبارزه با این بیماری همه گیر. IMA شده است بسیار فعال در رسانه ها و تضمین کرده که عادی است و تحصیل کرده و مطلع از آخرین تحولات. آن را نیز تمدید ضروری نقش مشورتی با دولت است. از آن کسى است که در حال حاضر نیاز به قاب حفاظت از خود دستورالعمل برای تمام سطوح از پزشکان در حالی که اطمینان از ایمنی خود را. فيلسوفان و همچنین باید همکاری با دولت را به اطلاع اين دستورالعمل. ممکن است ما قادر به دیدار با ملی کمی نیاز, مگر اینکه ما مدرج PPE توصیه های, به عنوان در هر سطح حفاظت مورد نیاز است. دولت در آن بخش به آزادانه اجازه همه واحدهای نساجی برای تولید پارچه مناسب برای PPE. از جمله واحدهای تولیدی باید دسترسی نامحدود به منابع اما ساخت آنها نظارت برای جلوگیری از سیاه-بازاریابی است. مقامات نظارتی باید نظارت PPE تولید و توزیع برای جلوگیری از فساد و تفریط است.

آنچه در حال حاضر چالش ؟

سوم امکانات بهداشت و درمان روبرو هستند چالش های منحصر به فرد. سوم مراقبت در بیمارستان در حال درمان بیمار بسیار افراد با بیماری پیچیده در یک نامشخص COVID عفونت محیط. وجود دارد چند غیر COVID بیماری بسیاری از آنها تهدید کننده زندگی است که گرفته اند در حد مرگ. این COVID بیماری و پیامدهای آن را ماه به حل و فصل. در COVID وحشت ما نمی توانیم چشم پوشی و حاشیه بیماری های دیگر به عنوان عوارض و مرگ و میر ناشی از درمان آنها را در زمان خواهد شد و زمین شناسی.

تعدادی از بیمارستان ها در حال ادامه درمان غیر COVID بیماران و همچنین انجام عمل جراحی است. چند بداهه تکنیک های در حال جریان در رسانه های اجتماعی توصیف این تکنیک است. بسیاری از آنها ناقص و با عجله به دست آورد و بدون سعی و کوشش کافی. از جمله کنترل نشده بداهه خواهد شد متاسفانه تاثیر منفی مراقبت از بیمار و همچنین ایمنی از پزشکان. نهادهای حرفه ای در سراسر جهان در حال صدور دستورالعمل در مورد مراقبت از بیمار در این محیط. IMA باید یک ملی نیروی کار به قاب دستورالعمل مراقبت برای چنین غیر COVID موارد شدید.

فيلسوفان و باید شانه مسئولیت انتشار این دستورالعمل به اعضا و پرداختن به نگرانی های اعضای آن است. فيلسوفان و باید فعالانه اطمینان حاصل شود که موسسات, اجرا شده توسط IMA اعضای امن هستند. عمومی بهره مند خواهند شد از دوباره ایجاد مراقبت های اولیه. فيلسوفان و همچنین باید به طور منظم تعامل با مقامات و یک میانجی بین پزشکان و دولت است.

مشارکت بخش خصوصی

یک رویداد قابل توجهی برای برجسته کردن آنچه اتفاق افتاده در LNJP بیمارستان در دهلی نو. بیش از 500 بيماران ترخيص شده در یک روز و ارجاع برای بستری به بیمارستان های دولتی دیگر بدون ارزیابی ظرفیت تخت های بیمارستان ها و یا تنظیم مناسب حمل و نقل. یک چنین مرخص دیالیز بیمار است گفت: به فوت در راه است و سرنوشت بسیاری از رفته اند ممکن است خسته شده اید. برنامه ریزی بهتر می تواند به جلوگیری از این فاجعه است. این بیماران باید منتقل شده اند به empaneled بیمارستان های خصوصی بیشتر برای مدیریت.

وقت آن است که پزشکان بازگشایی درمانگاه خود را حضور به OPDs و اعتراف بیماران نیاز به مراقبت. اجازه دهید ما مجدانه استفاده از مهارت های بالینی برای شناسایی موارد مشکوک و به منظور COVID-19 آزمون در صورت نیاز. عرضه کیت در حال حاضر بنابراین اجازه دهید ما سفارش COVID آزمون عاقلانه. اجازه دهید ما شروع مجدد درمان بیماران ما که نیاز حاد و مزمن مراقبت با توجه به شفقت. اما ما نیاز به اقدامات حفاظتی برای اطمینان از ایمنی ما با پیروی دقیق بهداشت فاصله و مربوط به اقدامات احتیاطی. پزشکان خانواده یک بخش حیاتی از ‘خانواده بیمار.’ اجازه دهید ما را رها نمی کند ما خانواده!

ایمن ماندن.

(نویسنده گذشته است ملی رئیس جمهور ایما عضو DMC. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *