بیماری همه گیر کوروناویروس: نپال مهر و موم مرز با هند و چین

Nepal, which shares an 1,800-km open border with India, has total 37 motorable land entry points with it, while with China it has four such entry points.نپال که سهام یک از 1800 کیلومتر مرز باز با هند است و در مجموع 37 motorable زمین نقاط ورود با آن را در حالی که با چین این چهار جمله نقاط ورود.

نپال دولت بسته شده است مرزهای خود با هند و چین برای یک هفته شروع دوشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع احتمالی رمان coronavirus در هیمالیا ملت است.

اگر چه مرزی حرکت انسان متوقف شده است تا نیمه شب از تاریخ 29 مارس عرضه کالا از این کشور ادامه خواهد داد به طور معمول وزیر دارایی یوبا سیتی راج Khatiwada گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه شب.

اخبار مرتبط

“دولت تصمیم گرفت به مهر هر دو جنوب و مرزهای شمالی به عنوان کل آسیای جنوبی و جنوب شرق آسیا به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد در معرض خطر بیشتری از بیماری گسترش به نپال با توجه به مرزی حرکت انسان” Khatiwada گفت.

نپال که سهام یک از 1800 کیلومتر مرز باز با هند است و در مجموع 37 motorable زمین نقاط ورود با آن را در حالی که با چین این چهار جمله نقاط ورود.

تصمیم دولت برای مهر و موم مرز با هند و چین آمد و پس از آن تصمیم به تعلیق همه پروازهای بین المللی به نپال موثر از 22 مارس تا 31 مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی برای کنترل گسترش COVID-19.

صفحه اصلی وزیر Ram بهادر تاپا روز یکشنبه برگزار شد بحث و گفتگو با سفیر هند Vinay موهان melissa sweet بر بسته شدن مرز مقامات گفت که دو طرف توافق کردند به همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

نپال دولت توسعه مسلح نیروی انتظامی (APF) بیمارستان در کاتماندو به عنوان یک گروه اختصاص داده های پزشکی مرکز COVID-19 بیماران Khatiwada گفت.

دولت را اعزام پزشکان از ارتش نپال, نپال پلیس و نیروهای شبه نظامی به درمان COVID-19 موارد اگر هر, او گفت:.

دولت نیز تصمیم به راه اندازی امکانات قرنطینه در استان و در سطوح محلی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای ارائه سریع و درمان به افراد آلوده به این ویروس مرگبار است.

Khatiwada گفت: دولت کمک 500 میلیون تومان به کرونا ویروس در صندوق آن را ایجاد کرده است برای خرید و تدارکات مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار در صورت وقوع.

تمام وزرای کابینه اهدا خواهد شد خود را در یک ماه حقوق و دستمزد خود را به صندوق, او گفت:. در ضمن برجسته صنعتگر و Norvic بین المللی بیمارستان رئیس Basanta کومار Chaudhary اعلام کرده است برای اهدای NPR 100 میلیون دلار به صندوق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>