Coronavirus همه گیر است که انتخابات فرصتی برای بایدن — اگر او می داند که چگونه به استفاده از آن

یکlthough مقدار از جو بایدن انتقادات از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف دولت در پاسخ به کروناویروس شیوع مبارزات انتخاباتی خود حواس فرصت به مشتری جلب کردن آن گسترده تر بهداشت و درمان پلت فرم.

هنوز هم آن را روی حیله و تزویر بازی سیاسی برای معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد. بایدن 77 می خواهد به بازی کردن بهداشت و درمان سیاست لغو احکام صادره ی او ساخته شده است در طی 36 سال به عنوان یک سناتور دلاور و هشت در کاخ سفید است. اما او نمی تواند در سراسر آمده به عنوان سوءاستفاده سیاسی از coronavirus بحران که باعث مرگ و میر روزانه است و به سرعت در حال غرق شدن اقتصاد به عنوان ردیف هایی از مردم به طور ناگهانی قرار داده ،

در اواخر ماه مارس سابق معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نوشت: جمهوریخواهان به طور کلی وکیل درخواست آنها را به رها کردن طرح دعوی در دادگاه است که می تواند ابطال قانون مراقبت مقرون به صرفه. مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی تگزاس-led طرح دعوی در دادگاه که خنثیسازی امضا داخلی دستاورد بایدن قدیمی, رئیس, رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“در زمان اضطراری ملی است که تخمگذار لخت آسیب پذیری های موجود در بهداشت عمومی و زیرساخت آن را نامعقول است که شما در ادامه به دنبال طرح دعوی در دادگاه های طراحی شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را بیمه بهداشت و درمان و حمایت های تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) از جمله ممنوعیت بیمه انکار پوشش و یا افزایش حق بیمه با توجه به شرایط موجود پیش نامه” می خواند.

روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که نمی خواهد برای باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه برای “Obamacare به” بازار با وجود افزایش سرسام آور بیکاری اغلب منجر به بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن حمایت کارفرما بیمه.

تعدادی از دموکرات ها لعنتی تهمت برای این تصمیم خواستار حرکت غیر مسئولانه در میان یک بیماری همه گیر. بایدن در زمان به توییتر نوشته است که “زندگی در معرض خطر هستند.”

“ما در میانه یک جهانی همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلوگیری مردم از بهداشت و درمان” بایدن توییتی. “من نمی توانم باور این را باید گفت اما رئیس جمهور تهمت و نیاز به بازگشایی Obamacare به ثبت نام و او نیاز به انجام آن در حال حاضر.”

روز پنجشنبه بایدن کمپین با ارسال اطلاعیه مطبوعاتی به نقل های مختلف دموکراتیک متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول حرکت با اظهارات سابق ایالات متحده جراح عمومی Vivek Murthy و دموکرات کنگره کارن باس کالیفرنیا سابق دستیار پزشک.

“این یکی دیگر از شکست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به قانون در این بحران و این خطر انداختن آمریکایی’ دسترسی به بیمه درمانی در میان همه گیر جهانی — با وجود درخواست از یک ائتلاف دو حزبی از رهبران از جمله فرماندار جمهوری خواه از آریزونا, mlb, برای انجام این کار نامه” می خواند.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه حمایت از موقعیت خود از لغو ACA اما وعده داده است هر گونه طرح جدید خواهد بود “بهتر” خواهد بود و محافظت از کسانی که با شرایط موجود. نه کاخ سفید و نه مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرده است یک جایگزین بیل و روحانی در تلاش برای لغو این قانون شکست خورده در سال 2017, زمانی که حزب کنترل هر دو مجلس کنگره است.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است خلاص شدن از شر بد, بهداشت و درمان قرار داده و در بهداشت و درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت.

اگر چه بایدن همچنان مخالف “مدیکر برای همه” پیشنهاد تبلیغ توسط ایالت ورمونت Bernie Sanders, مبارزات انتخاباتی خود هل دادن یک گزینه برنامه ای که اجازه می دهد تا افراد برای خرید به مدیکر به جای بیمه خصوصی.

“این یک فرصت برای نگاه در بازسازی سیستم بهداشت و درمان در راه است که می توانیم به سرعت بیشتر و بیشتر به طور موثر به این نوع از بحران. زیرا رفتن به دوباره” بایدن گفت: هفته گذشته با مشاوران گفتن مطبوعات “آن ضروری است این کشور به سرعت حرکت برای تضمین بهداشت و درمان به عنوان یک حق انسانی.”

به عنوان یک رکورد تعداد زیادی از مردم در حال حاضر خود را پیدا کنید بدون بیمه سلامت ایران است که یک بار دیگر در دفاع بیش از این مسئله است. برای ماه ها و جمهوریخواهان بودند ترشح بزاق بیش از این فرصت را در ساندرز در یک انتخابات عمومی به عنوان او شروع به برنده دموکراتیک اولیه متحده است.

اما بایدن ناگهانی پیروزی در سوپر شنبه و فراتر از معنای جمهوری خواهان بار دیگر مجبور شود به صورت یک مسئله که در آنها هیچ آسان موقعیت.

در سال 2018 دموکراتیک موج شد تا حد زیادی نسبت به نامزدهای میانه دفاع از ACA در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان گرفتار شدند و پا به حالت صاف بر روی این موضوع است. اگر چه رای گیری در مورد “مدیکر برای همه” مخلوط شده است که رای دهندگان هستند گفت: آنها از دست دادن خود را بیمه خصوصی افکار خود را در مورد این مسئله به سرعت ترش.

یک گزینه را بدست آورده و پشتیبانی گسترده ای از رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی از جمله از اکثریت جمهوری خواهان با توجه به برخی از نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de