بیماری همه گیر کوروناویروس: هند نبرد با COVID-19 آزمون آن را حل و فصل و انعطاف پذیری

In these times of Nation’s biggest existential crisis, India took a daring decision to lock down a country of 1.3 billion people, to save their lives even at the cost of the economy taking a backseat.در این دوران ملت بزرگترین بحران وجودی هند در زمان شجاعانه تصمیم به قفل کردن یک کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم برای صرفه جویی در زندگی خود حتی در هزینه از اقتصاد در نظر گرفتن یک حد مرگ.

توسط Lt Gen AB Shivane (Retd)

اینها زمان های عجیب و غریب زندگی می کنیم. جهان دستخوش یک انقلاب از عدم قطعیت در عصری که در آن با اطمینان از بقای انسان خود را در معرض خطر است. یک شبه جهان می ایستد ایالات نگاه به نماز به عنوان بهترین پزشکی و معنویت تبدیل شدن فرمان از سابق یدکی چرخ. اساطیر مبحی معانی رمزی اعداد, ستاره شناسی و طالع بینی به نظر می رسد به طور ناگهانی به دست آورد ارز و باور است. جهانی شدن تعریف قدرت از اقتصاد است که در حال حاضر با توجه به شکل انزوا با سازمان ملل debarring همه-دسترسی فراتر از مرزها تقویت ارضی ناسیونالیسم. چه کسی است که بر اساس “قرن گذشته را مدل” به نظر می رسد مانع توسط COVID. همه جهانی درگیری و تهدید به نظر می رسد به ارتباط از دست داده اند و نگرانی است. COVID نشان داده بهداشت و درمان نامرئی است, ریشه درخت, مردم تنه به شجاع طوفان و تاج رفاه ملت در متعادل محیط زیست. ریشه ها امروز تحت تست. اثربخشی دولت در حال حاضر خواهد شد اندازه گیری ظرفیت خود را به طور موثر به مردم را تغییر دهد رفتار روزمره/نگرش و توانایی برای تبدیل گوشیهای قدرت ملی به جامع ملی ظرفیت.

اخبار مرتبط

سازمان ملل در حال حاضر مجبور به انتخاب بین حاوی گسترش این بیماری همه گیر در هزینه اقتصاد و یا تحمل یک انسان بالاتر هزینه برای صرفه جویی در اقتصاد است. پنج هزار سال پیش در هند در زمان آزمایش سیستم که در آغوش اوپانیشادها جهان از نظر “Vasudhaiva Kutumbakam” (سانسکریت – “دنیای یک خانواده است که دوباره به جلو. کریشنا و Mahabharat برگزاری درس در چالش های امروز هند است. من به یاد دارم از زمان حال “تاج مکث” به صورت “Mahabharat”. Ashwatthama بسیار عصبانی شد که پدرش Dronacharya کشته شد در مهابهاراتا جنگ. او به ضرب گلوله یک سلاح وحشتناک “Narayana Astra” در Pandava ارتش. هیچ کدام می تواند مقابله به مثل آن. آن استفاده می شود برای سوزاندن افراد و بلافاصله از بین بردن کسانی که سلاح در دست دارند و دیده می شد در تلاش برای مبارزه با. لرد کریشنا به دستور ارتش به ترک سلاح های خود را باقی می ماند و آرام با دست خورده. و گفت: “حتی نمی آوردن ایده از جنگ به ذهن که همچنین شما را از بین ببرد”.

Narayana ماهواره به تدریج آرام هنگامی که زمان آن منقضی شده است. در این راه Pandava ارتش ذخیره شد. جنگ نه تنها مورد حمله و ضد حمله. برخی از جنگ ها به دست آورد ماندن قرار داده و با حل و فصل باقی مانده بیمار و braving طوفان با اجازه آن فروکش قبل از تنظیم ، همچنین بر نیاز به یک رهبر رویایی در نظر گرفتن یک تصمیم دشوار سربازان نمایش همبستگی و نظم و صبر حل و فصل و مهمتر از همه اعتماد خود را به رهبران. ما در حال بازگشت به آن روزها یک بار دیگر. در واقع هند جنگ Covid19 با تمام پویایی آن و سرسختی است. در این دوران ملت بزرگترین بحران وجودی هند در زمان شجاعانه تصمیم به قفل کردن یک کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم برای صرفه جویی در زندگی خود حتی در هزینه از اقتصاد در نظر گرفتن یک حد مرگ.

ملت مسیر عدالت اعتقاد بر این است که اقتصاد دوباره با زندگی مردم تابوت. اما اجتماعی فاصله تنها یک “ترمز” به سرعت گسترش یافته است. اصل چالش باقی مانده است – می تواند ما را در پهن کردن منحنی است ؟ توانایی دولت برای پیش بینی آینده, سناریوهای, پیش بینی تاثیر و طرح های احتمالی برای کاهش تاثیر با اقدامات قاطع خواهد بود که کلید موفقیت است. در حالی که جهان به سمت چپ نفر در دریای هند فرستاده پروازهای سرنشین دار توسط شجاعانه خلبانان و خدمه برای بازگشت هموطنان از خطرناکترین مناطق برای ایمنی نسبی. هند به رهبری یک مبارزه که در آن برنده است نه هدف به حداقل رساندن ضرر و زیان است و بقا کلیدی است.

در حالی که چراغ/ مشعل/دیا و کف زدن ممکن است نمادین اما آنها بزرگتر پیام از اعتقاد خود همبستگی مردم و تعهد به عنوان یک ملت برای غلبه بر این فاجعه با انعطاف پذیری و حل و فصل. نبرد در برابر تاج و جنگ تهدید بشریت در حال مبارزه در چندبعدی و چند جبهه و چند طیف دامنه. آن را ستوده برای دیدن همه سازمان ها صرف نظر از نقش اصلی خود را realigning در این مبارزه است. سفید, کت, بهداشت حرفه ای و نظم و قانون و ماشین آلات به رهبری, از جلو با شجاعت و شکیبایی و بگیریم. در حال حاضر هند به تمرکز در حال حاضر در پرداختن به سلامت فعلی بحران است.

در حال حاضر اقتصاد را باید در یک deep freeze. این مبارزه را باید به رهبری دولت برای مردم از مردم و مردم از این ملت بزرگ است. رفع کمبود تجهیزات تست هواکش و افزایش ظرفیت و گسترش زیرساخت های بهداشت و درمان از جمله پزشکی از راه دور راه حل نیاز به یک اولویت است. مالی اضافی بسته کمک به کوچک و متوسط کسب و کار و صنایع خاص آمار مستند نیز شایسته توجه است. اما این فقط آغاز از بزرگترین چالش های آشکار به بشریت است. ما عزم و انعطاف پذیری خواهد شد یک آزمایش. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر این بود که ما بهترین ساعت, اما در حال حاضر آن را به خوبی آغاز کرده است هر چند تنها نیم انجام می شود. ما ریگ ودا به ما آموخته است “که در آن وجود دارد هماهنگی بین ذهن و قلب و قطعنامه پس از آن هیچ چیز غیر ممکن است”. بیایید با هم برای شکست دادن تاج و هند پیروز”. همهمه HONGE KAMYAB.

(نویسنده است که ارتش هند کهنه. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im