بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از صنایع سخت اما 77 درصد سازمانها ممکن است انتخاب کردن برای پرداخت کاهش می یابد بررسی

salary cut, pay cut, coronavirus, covid 1942 درصد از سازمانها هنوز برای تصمیم گیری آینده خود را عمل به عنوان دور به عنوان حقوق و دستمزد افزایش بودجه نگران بودند. (عکس)

Coronavirus حقوق و دستمزد قطع News: صنایع در سراسر جهان شده اند ضربه جدی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که wreaked ویران کردن در بیش از 200 کشور جهان است. در زمان نوشتن این مقاله مرگبار COVID-19 عفونت تحت تاثیر قرار بیش از 35 لاخ نفر کشته و نزدیک به 2.11 لاخ. تلاش برای زنده ماندن در میان بحران بیش از همه رفته اند برای حقوق و دستمزد برش از کارکنان خود را. در هند بیش از حد شرکت ها اعلام کرده اند کاهش پرداخت که به آنها می گویند ادامه خواهد داد برای چند ماه آینده.

اما در برخی از آرامش در میان اندوه یک بررسی نشان داده است که اکثر شرکت ها ممکن است با هر نوع حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

اخبار مرتبط

این ویلیس برج واتسون Covid-19 هند آمادگی بررسی 2020 نشان داد که حدود 77 درصد از سازمان ها بعید است به کاهش در حقوق و دستمزد. در بیشتر خبر خوب 33 درصد شرکت ها ممکن است نقش را ارزیابی عملکرد و پاداش به عنوان برنامه ریزی شده قبلا.

Coronavirus هند آخرین به روز رسانی

نظر سنجی که انجام شد از 20 مارس تا 31 مارس سال 2020 نیز نشان داد که 42 درصد از سازمانها هنوز برای تصمیم گیری آینده خود را عمل به عنوان دور به عنوان حقوق و دستمزد افزایش بودجه نگران بودند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 57 درصد از سازمانها بر این باورند که وجود خواهد داشت ‘بزرگ تاثیر منفی بر کسب و کار خود را در شش ماه آینده در حالی که 46 درصد گفت: وجود خواهد داشت ‘متوسط تا بزرگ تاثیر منفی’ از Coronavirus گسترش است که دولت را مجبور به اعلام یک مستند در سراسر کشور.

نارندرا نخست وزیر بود ابتدا اعلام کرد که 21 روز کامل مستند که برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به در مارس 14. اما با کروناویروس موارد شاهد افزایش مداوم این مستند افزایش یافته بود تا آوریل 3.

تا آنجا که فناوری اطلاعات هند صنعت نگران است hirings نخواهد بود تشویق این سال معتقد است صنعت جانباز Mohandas Pai. سابق Infosys رسمی بالا اشاره کرد که در سطح ارشد و کارکنان در این صنعت ممکن است انتخاب کردن برای 20-25 درصد حقوق و دستمزد قطع با توجه به تاثیر منفی از شیوع کروناویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im