بیماری همه گیر کوروناویروس: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خفاش ها به صورت مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

coronavirus, coronavirus impact, coronavirus impact on economy, coronavirus impact on US economy, US economy condition, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, US economy revival plan, Donald Trumpدر 23 متحده, new موارد کاهش یافته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه از یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد آمریکا را ویران کرد coronavirus همه گیر است که ادعا کرد که نزدیک به 50,000 زندگی و آلوده بیش از هشت لاخ مردم در کشور است.

بیش از 95 درصد از این کشور را 330 میلیون نفر تحت اقامت در خانه سفارش به عنوان یک نتیجه از اجتماعی کاهش اقدامات از جمله اجتماعی فاصله در حال اجرا تا آوریل 1.

اخبار مرتبط

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان داد که اقامت در خانه سفارش ممکن است فراتر از مارس 1, اما به شدت حمایت باید به تدریج باز کردن اقتصاد است.

در چند هفته گذشته بیش از 26 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری و این رقم به زودی به احتمال زیاد به عبور 40 میلیون.

هر دو بانک جهانی و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) باید پیش بینی رشد منفی در ایالات متحده در سال 2020 است.

“برای نگه داشتن امریکا به دست آوردن شتاب هر شهروند نیاز به حفظ هوشیاری و همه ما درک می کنیم که خیلی خوب ما رفته ام بیش از آن بسیاری از بار این شامل تمرین خوب و بهداشت و حفظ فاصله اجتماعی و داوطلبانه استفاده از پوشش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“امن و مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد ما — آن را بسیار هیجان انگیز است اما این به آن معنا نیست که ما اجازه پایین گارد ما در همه در هر راه و در مقابل ادامه داد: سعی و کوشش است یک بخش اساسی از استراتژی ما برای رسیدن کشور ما به کار به کشور ما برگشت” او به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus.

داده ها و حقایق را بر روی زمین نشان می دهد که ما پیشرفت بزرگ است.

در 23 متحده, new موارد کاهش یافته است. در اوج هفته 40 درصد از آمریکایی شهرستانهای باید شاهد یک کاهش سریع در موارد جدید. به عنوان بسیاری از 46 متحده گزارش یک قطره در بیماران نشان coronavirus علائم مانند, او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما بسیار نزدیک است, برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19.

“ما بسیار نزدیک به تست… وقتی تست شروع می شود در آن طول می کشد یک دوره از زمان, اما ما آن را انجام,” او گفت:.

با توجه به معاون رئیس جمهور مایک پنس داده ها همچنان امیدوار کننده نشان می دهد نشانه هایی از پیشرفت در نیویورک, مترو, منطقه, New Jersey, کانکتیکات, دیترویت و نیواورلئان. همه به نظر می رسد تصویب اوج خود و “ما شاهد سازگار کاهش” در بستری شدن در بیمارستان و موارد در مناطق در سراسر کشور, او گفت:.

پنس سر کاخ سفید نیروی کار در coronavirus.

“نیروی کار ما در واقع معتقد است که اگر ما همچنان این کاهش تلاش در روز های آینده از جمله مرحله به مرحله بازگشایی… اوایل تابستان می تواند در یک مکان بسیار بهتر به عنوان یک ملت با خیلی از این coronavirus اپیدمی پشت سر ما,” او گفت:.

پنس گفت: 16 متحده منتشر شده رسمی بازگشایی برنامه.

“متحده شروع به کسانی که برنامه بودند و ما را تشویق به دیدن بسیاری از کشورهای در آغوش رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی اقتصاد خود را که فکر در دستورالعمل های ما برای باز کردن امریکا دوباره,” او گفت:.

فرماندار تنسی لایحه Lee اعلام کرد که رستوران ها و رسانه های خرده فروشی خواهد بود مجاز به بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم به اکثر کسب و کار باز قبل از آوریل 1” لی گفت. “ما در حال کار در سراسر ساعت به Tennesseans با خیال راحت به کار در سال 89 از شهرستانهای ما با اکثر کسب و کار در یک موقعیت برای شروع باز کردن درهای خود را در هفته آینده گفت:” در یک جداگانه کنفرانس خبری.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de