شیوع کروناویروس: که تیم بازدید از شهر ووهان به عنوان مرگ و میر در چین جهش به 2,442

نود و هفت نفر در چین به علت coronavirus در نظر گرفتن مرگ و میر به 2,442 مقامات گفت: به عنوان یک تیم از کارشناسان سازمان بهداشت جهانی (WHO) تعداد بازدید بدترین آسیب دیده شهر ووهان در استان هوبئی.

تا پایان روز شنبه در مجموع 2,442 مردم مرده بود از بیماری و 76,936 موارد تایید شده از رمان coronavirus عفونت گزارش شده بود در 31 استان در سطح مناطق ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در آن روزانه به روز رسانی در يكشنبه.

نود و شش و میر گزارش شده از استان هوبی و یکی از استان گوانگدونگ در روز شنبه علاوه بر 648 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس آن گفت.

هوبئی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر گذشته گزارش داد 630 جدید تایید موارد مصرف کل موارد تایید شده در سخت ضربه استان به 64,084 دولتی صدای آمریکا خبر داد.

این NHC همچنین گفت: چین روزانه تعداد تازگی درمان و مرخص رمان coronavirus بیماران پیشی گرفته است که از جدید تایید عفونت برای پنجمین روز متوالی نشان می دهد که موارد عفونت در حال پایین آمدن.

 

شنبه دیدم 2,230 مردم قدم زدن به بیرون از بیمارستان پس از بهبودی بسیار بالاتر از تعداد همان روز جدید تایید عفونت بود که 648 رسانه ها گزارش شده است.

در مجموع 22,888 بیماران مبتلا به رمان coronavirus شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی تا پایان روز شنبه, NHC گفت.

در همین حال یک تیم از کارشناسان بهداشت عمومی از این که بازدید ووهان در روز شنبه برای انجام دقیق پروب در مورد این ویروس که بنا به گزارش ها نشات گرفته از یک بازار غذاهای دریایی در شهرستان در ماه دسامبر 2019.

این NHC گفت که کارشناسان خود را همراه با همتایان چینی که در شکل مفصل بررسی تیم برگزار می شد با اقتدار بهداشت محلی در ووهان و بازدید مربوط به بهداشت و درمان نهاد.

سازمان ملل متحد تیم شامل متخصصان از ایالات متحده (US), آلمان, ژاپن, نیجریه, روسیه, سنگاپور و کره جنوبی, گزارش های رسانه ها اعلام کرد.

 

12-عضو تیم که وارد چین روز دوشنبه در ابتدا تعیین شده برای بازدید از تنها در پکن و گوانگدونگ و استان سیچوان در حالی که بدترین آسیب دیده هوبئی استان و پایتخت آن ووهان گم شده بودند را از لیست.

با این حال این تیم شد و در نهایت اجازه داده می شود به بازدید ووهان توسط دولت چین.

علاوه بر کنترل گسترش ویروس یک وظیفه عمده برای این که تیم خود را همراه با همتایان چینی خود به آمده تا با استاندارد دارو برای درمان این بیماری است.

این NHC گفت: این تیم تا به حال ملاقات بالا, چینی, بیماری تنفسی متخصص زونگ اتباع در گوانگدونگ و بازدید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در گوانگ دونگ و شهر شنژن و سیچوان.

متخصصان همچنین در مورد قرنطینه اقدامات وحشی حیوانات تجارت و جامعه اقدامات پیشگیری با همتایان چینی خود آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>