شیوع کروناویروس به طور قابل توجهی تحت تاثیر اقتصادی خروجی سراسر عمده اقتصاد: DBRS مورنینگ

Coronavirus شیوع و ارتباط سلامت عمومی پاسخ خواهد تحمیل هزینه های قابل توجهی از نظر اقتصادی از دست خروجی سراسر عمده اقتصاد گفت: کانادا اعتبار DBRS مورنینگ استار در روز سه شنبه.

دولت و بانک مرکزی در حال اجرای هدفمند به موقع و به طور موقت اقدامات برای حمایت از تحت تاثیر قرار کسب و کار و خانواده رتبه آژانس گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

اگر چه تاثیر فوری اجتماعی فاصله و گسترده محدودیت های مسافرتی را نمی توان به طور کامل جبران در کوتاه مدت اثرات انباشته این اقدامات برای حمایت نسبتا قوی تر آغاز بهبود اقتصادی بعد از آن در سال 2020 است. اگر چه تاثیر در برخی از بخش ها ممکن است برخی از زمان به طور کامل معکوس شدید ترین رکود در تقاضا خواهد شد به احتمال زیاد محدود به چند محله آژانس گفت.

این سازمان افزود که بسیاری از اقتصادهای پیشرفته باید فضا برای پیاده سازی موقت اقدامات محرک اقتصادی بدون تاثیر نامطلوب بر رأی خود را. “از سوی دیگر احتمال بیشتر قریب الوقوع ارتقاء به وضوح کاهش یافته است. در طول زمان سیاست های مالی می شود پس از آن سخت تر در بسیاری از کشورها برای بازگرداندن انعطاف پذیری در واکنش به آینده شوک. در حالی که جغرافیای, بخش های و خانواده ها را تجربه متنوع اثرات کلی DBS views مداوم دولت و بانک مرکزی اقداماتی مفید برای نرم کردن ضربه” این سازمان اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>