شیوع کروناویروس: مصرف هوایی هند پرواز ؟ خدمات معلق به این COVID19-آمار سازمان ملل; بررسی جزئیات

Coronavirus, Air India, Italy, South korea, AI flights suspended, Coronavirus in Milan, rome, seoul, Visa Coronavirus به روز رسانی: چهارشنبه شب هوایی هند اعلام شد پس از دولت به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت چند مورد استثنا تا 15 آوریل به دستگیری تعداد فزاینده ای از Coronavirus موارد در هند.

Coronavirus آخرین اخبار: در این دیدگاه از رشد Coronavirus موارد هوا در هند کشور حامل ملی اعلام کرد که از آن خواهد شد تعلیق تمام پرواز خدمات به رم و میلان در ایتالیا و سئول در کره جنوبی. هر دو این کشورهای ایتالیا و کره جنوبی در حال بدتر Coronavirus-آمار سازمان ملل پس از جمهوری خلق چین بود که در آن برای اولین بار گزارش شده است. اعلام هوایی هند تصمیم یک مقام رسمی گفت که پروازها به مقصد رم در ایتالیا در حال معلق از, مارس 15 تا 25 مارس. علاوه بر این پروازها به مقصد سئول در کره جنوبی و میلان در ایتالیا در حال قطع از مارس 14 مارس 28.

چهارشنبه شب هوایی هند اعلام شد پس از دولت به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت چند مورد استثنا تا 15 آوریل به دستگیری تعداد فزاینده ای از Coronavirus موارد در هند. با توجه به اعلام رسمی همه ویزا محرومیت رسمی دیپلماتیک سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, پروژه ها و اشتغال ویزا به حالت تعلیق درآمد تا 15 آوریل این سال است. این تصمیم را به اثر از 1200GMT در 13 مارس سال 2020 در بندر خروج.

اخبار مرتبط

خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) cardholders’ سفر بدون روادید تسهیلات نیز به حالت تعلیق تا 15 آوریل است. همه مسافران از آمدن به هند از جمله هند شهروندان از ورود و یا کسانی که سفر کرده اند روابط چین و ایتالیا و کره جنوبی, فرانسه, ایران, اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه سال 2020 خواهد بود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

هوایی هند پرواز از میلان که فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه گرفته شد به انزوا خلیج و تمام مسافران غربالگری شدند که به عنوان بخشی از جریان غربالگری و پیشگیری روند. پرواز را عامل خدمه خواسته شده است به خود قرنطینه برای 14 روز.

هند نیز بسته مرز شرقی آن همسایه میانمار در مانیپور به بررسی شیوع کروناویروس در پرت و دور افتاده منطقه است. میانمار است دست نخورده توسط خشم Coronavirus به هیچ عنوان مورد تایید شده گزارش شده تا کنون از این کشور است. مانیپور وزیر اعلام کرد این تصمیم گفت که آنها گرفته اند این تصمیم به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im