شیوع کروناویروس ممکن است نیویورک قانونگذاران تحت قرنطینه

نیویورک هیئت نمایندگان کنگره دارای چند عضو است که می تواند به سقوط دولت فدرال را تجویز 14-روز خود دوره قرنطینه همراه با دیگران است که باید در بازدید از این کشور بزرگترین شهرستان.

“شما ممکن است در معرض قبل از اینکه شما در سمت چپ نیویورک” دبورا Birx وزارت امور خارجه, دکتر, مشاوره, معاون رئیس جمهور مایک پنس در coronavirus نیروی کار گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه. “هر کسی که در نیویورک بودم باید خود quarantining برای بعد از 14 روز به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست به دیگران است.”

شهر نیویورک جدیدترین داغ منطقه برای گسترش عفونت کروناویروس. به گفته مقامات در کاخ سفید جلسه حدود 60 درصد از موارد جدید در این کشور ظاهر در نیویورک و عفونت نرخ هشت تا 10 برابر بیشتر از سایر نقاط کشور است.

تمام 13 نیویورک کنگره صندلی های برگزار شده توسط دموکرات ها ،

این مسئله مطرح میشود که هر دو مجلس کنگره را در نظر بگیرید 2 تریلیون دلار coronavirus بهبود اقتصادی بسته است که در حال بحث در میان درگیری که آیا مجلس می تواند با تصویب این لایحه با اتفاق آرا موافقت یا نه.

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez نیویورک از حزب دموکرات که منطقه را پوشش می دهد ملکه و برانکس تهدید کرده است که برای بازگشت به واشنگتن در مجلس رای از بسته محرک و نیروی رول-تماس با رای دادن. اگر رای اتفاق می افتد این هفته و اگر او شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک او می تواند شکستن قرنطینه.

علاوه بر این رهبر اقلیت سنا چاک شومر که اقامت در شهر نیویورک بود که در پایتخت این هفته و آخرین. به واشنگتن آزما ارسال درخواست برای اظهار نظر به هر دو مجلس.

“من فکر می کنم آن را پیچیده است. من فکر می کنم ما باید به شکل چیزی به طوری که کسب و کار کشور انجام می شود اما ما باید به همچنین محافظت از مردم است. و بنابراین شما می دانید, من فکر می کنم که آنها در حال رفتن به باید به شکل که از” نیویورک دموکراتیک رئیس کمیته ملی جی جاکوبز گفت: واشنگتن آزما. “و من باید هر طور خاص توصیه بر آن است. غیر از من فکر می کنم که شما می دانید این است که بسیار پیچیده ،

دیگر اعضای کنگره در هر دو مجلس در حال حاضر خود تهدید و خود و برخی مانند Rep. ماریو دیاز-Balart در فلوریدا از حزب جمهوری خواه در کنگره بن McAdams, یک, یوتا, حزب دموکرات و سناتور. رند یک جمهوری خواه کنتاکی در حال حاضر قرارداد این ویروس.

“تقریبا هر عضو است که صحبت کردن با دکتر خود و دیگران برای مشاوره. وجود دارد تعدادی از اعضا که در قرنطینه. اگر یک عضو فکر می کند که آنها بیمار هستند آنها باید خود قرنطینه اگر اطراف شده است کسی از این دیدگاه. ما اعضای که در واقع بیمار … ما اعضا در شهر نیویورک است. اگر شما در شهر نیویورک شما باید به قرنطینه خودتان 14 روز” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>