coronavirus impact, coronavirus containment measures, coronavirus intervention strategies, coronavirus study, study on coronavirus, coronavirus spread time containment.از ویژگی های جدید نامیده شده است “co-تماشای” که در آن کاربران می توانند با تشکیل یک گروه مجازی در تلفن های خود را از طریق تماس تصویری و لذت بردن از جریان instagram داستان با هم.

اجتماعی فاصله و محدود خودمان در خانه ما تبدیل به دو مانتراها ضروری برای جلوگیری از یورش مرگبار Coronavirus. از گرایشهای عاطفی به پلیس با استفاده از باتون رهبران جهان در حال تلاش برای متقاعد کردن به مردم را به ماندن در خانه خود را. کمک به تلاش های دولت در کمک به مردم ماندن در خانه های خود Instagram اضافه شده ویژگی های جدید برای کمک به مردم ارتباط برقرار کردن با دوستان و بستگان خود را در نرم افزار.

از ویژگی های جدید نامیده شده است “co-تماشای” که در آن کاربران می توانند با تشکیل یک گروه مجازی در تلفن های خود را از طریق تماس تصویری و لذت بردن از جریان instagram داستان با هم. جدید برچسب شده است اضافه شده توسط Facebook متعلق به شرکت با کمک آن مردم می توانند به اشتراک گذاری اطلاعات و به روز رسانی مربوط به کوروناویروس. برخی از جالب ترین برچسب های شامل یادآوری به دستهای sanitising محیط اطراف خود و حفظ اجتماعی فاصله. بیشتر هیجان انگیز از ویژگی های راه اندازی شده توسط برنامه تا کنون توسط این شرکت-مشاهده ویژگی است که بانک ها بر روی ویدئو چت و فناوری و ارتقاء آن به زندگی می کنند جریان instagram خوراک.

اخبار مرتبط

برای شروع این ویژگی کاربران را به کلیک بر روی چت تصویری گزینه در مستقیم صندوق و سپس شروع به تماس تصویری. هنگامی که کاربران در حال ایجاد تصویری-تماس و ارتباط میان یک گروه از دوستان, کاربران را به کلیک بر روی عکس به آیکون در پایین سمت چپ رابط کاربری. این است چگونه کاربران قادر به مشاهده دوست داشت به اشتراک گذاشته و یا حتی پیشنهاد عکس ها و ویدئوها در نرم افزار.

در تلاش برای افتراق معتبر محتوا و اطلاعات در مورد کوروناویروس در اینترنت, نرم افزار فراهم کرده است تمام کاربران یک گزینه است که آنها را تنها به اطلاعات معتبر موجود در برنامه از برتر جهان کارشناسان بهداشت و درمان و بدن. گزینه ای برای دسترسی به تنها اطلاعات معتبر خواهد به نظر می رسد در بالا شدید از نرم افزار. Instagram است که نه تنها رسانه های اجتماعی پلت فرم است که در نظر گرفتن اقدامات فوری برای مقابله با سیل از اطلاعات غلط گردش در اینترنت است. سیستم عامل مانند Facebook و Whatsapp نیز در ساخت بسیاری از تغییرات در رابط کاربری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی