روز چهارشنبه کم هزینه حامل اعلام کرده بود تعلیق پروازها در بنگلور-هنگ کنگ مسیر از فوریه 1 و در دهلی نو-چنگدو مسیر از فوریه 1 تا 20. (PTI)

نیلی در روز شنبه اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق پروازها در کلکته-گوانگژو مسیر از فوریه 6 به 25 دلیل برای مرگبار رمان شیوع کروناویروس در چین است. روز چهارشنبه کم هزینه حامل اعلام کرده بود تعلیق پروازها در بنگلور-هنگ کنگ مسیر از فوریه 1 و در دهلی نو-چنگدو مسیر از فوریه 1 تا 20.

“در خط با کسانی که دستورالعمل شامل گسترش coronavirus نیلی خواهد بود تعلیق آن کلکته-گوانگژو از فوریه 6 2020 تا 25 فوریه سال 2020 و گوانگژو-کلکته از 7 فوریه سال 2020 تا 26 فوریه سال 2020” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت: در روز شنبه.

اخبار مرتبط

“این صرفا موقت و اقدامات پیشگیرانه. ما درک می کنیم که این اقدامات باعث ناراحتی برای ما و مشتریان ما خواهد استرداد مبلغ به نهفته مسافران” خطوط هوایی اضافه شده است.

با استفاده از آن ادم تنومند و بدقواره B747, هواپیما, هوایی هند در روز شنبه صبح تخلیه 324 سرخپوستان از ووهان است که مرکز ثقل رمان شیوع کروناویروس. ملی حامل ارسال یک دوم ویژه پرواز بعد از ظهر روز شنبه به تخلیه بیشتر سرخپوستان از ووهان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de