شیوع کروناویروس: ارتش هند گزارش دو مورد جدید از COVID-19

Coronavirus outbreak, Indian Army,coronavirus cases in indian army, covid 19, ladakh, leh,coronavirus  outbreak, latest news on indian armyاولین مورد گزارش شده بود ده روز پیش از لاداخ پیشاهنگی در له در اوایل این ماه که پس از بهبود. (بازنمودی تصویر: IE)

اواخر یکشنبه شب ارتش هند گزارش کرده است دو بیشتر موارد مثبت COVID-19. اولین مورد گزارش شده بود ده روز پیش از لاداخ پیشاهنگی در له در اوایل این ماه که پس از بهبود. با توجه به ارتش هند “هر دو این موارد شناسایی شده اند یک سفر سابقه و در حال حاضر قرنطینه و یک فرایند به نقطه و ردیابی کسانی که در تماس با آنها آغاز شده است.”

“از دو افسر که آزمایش مثبت, است, سرهنگ, یک دکتر آزمایش COVID-19 در فرماندهی ارتش بیمارستان Kolkota. او در دهلی نو به تازگی. و در حال حاضر تحت قرنطینه و تمام احتیاط لازم است که گرفته شده” اعلام یک مقام ارشد ارتش, افسر.

اخبار مرتبط

فرد دیگری شناخته شده به عنوان یک کاربر راه اندازی افسر از دهرادون. او سفر تاریخچه از دهلی نو به ژونژونو در راجستان ماه گذشته و از ژونژونو به Chakrata در Uttarakhand در اوایل این ماه.

ارتش منابع گفت: coronavirus گزارش آزمون از هر دو سرهنگ و JCO وارد پنج شنبه. هر دو نشان داده است علائم در اوایل این هفته و بلافاصله قرنطینه با توجه به پروتکل های تاسیس شده است.

در هر دو مورد مجموعه ای از پروتکل های در حال دنبال و روابط هشدار داده شده است و در حال تماشا.

به عنوان گزارش شده قبلا “سه خدمات دقت در نظارت بر پرسنل و وجود دستورالعمل های عملیاتی استاندارد در محل برای اطمینان حاصل شود که این ویروس کشنده را متوقف و از گسترش” گفت: یک افسر ارشد.

Coronavirus شیوع شده است و یک نگرانی عمده برای ارتش – ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی. سه خدمات صادر پروتکل های مربوطه خود را به اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند در میان صفوف.

دو تازه موارد پایدار و حفظ سلامت خوب است.

یک پیشنهاد برای کمک کارکنان یک روز حقوق و دستمزد به نخست وزیر-مراقبت در صندوق رو تایید توسط وزیر دفاع Rajnath Singh در روز یکشنبه.

علاوه بر سه خدمات – ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی در دفاع PSUs و دیگران را به طور مشترک کمک بیش از 500 تومان کرور روپیه به این صندوق.

نقش سه خدمات در مبارزه با COVID-19

یازده بیمارستان از نیروهای مسلح شناسایی شده اند برای COVID-19 آزمون و در حدود 28 از امکانات خود واقع در سراسر کشور شده اند اختصاص داده شده برای مقابله با شیوع.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>