شیوع کروناویروس: چگونه RBI راه اندازی جنگ در فقط یک روز در میان COVID19 ترساندن

On Friday, the RBI conducted OMO purchases worth Rs 10,000 crore for which it received bids worth Rs 45,049 crore.تاسیسات عملیاتی از 19 مارس به عنوان بخشی از کسب و کار طرح احتمالی (BCP) بود و در حال اجرا در 24 ساعت از بانک مرکزی در نظر گرفتن یک تصمیم به این اثر است.

این بانک مرکزی است که عملا در حال اجرا از یک جنگ در یک شهر مرکز سرنشین دار توسط فقط حدود 90 بحرانی کارکنان به عنوان کشور قدرت پولی با این نسخهها کار به عایق سیستم مالی از اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. تاسیسات عملیاتی از 19 مارس به عنوان بخشی از کسب و کار طرح احتمالی (BCP) بود و در حال اجرا در 24 ساعت از بانک مرکزی در نظر گرفتن یک تصمیم به این اثر, با توجه به رسمی.

جنگ-اتاق است که در واقع سرنشین دار 90 مهم ترین کارکنان از بانک مرکزی 60 پرسنل کلیدی از آن 600-مردم قوی نیروی کار از خارجی آن فروشندگان و حدود 70 تسهیلات کارکنان. این عملیات بسیار کنترل شده به خاطر امنیت و سلامت کارکنان و همچنین سیستم که BCP دستی اجازه می دهد تا تنها نیمی از 90 کارکنان به حضور در هر زمان داده شده و بقیه در حالت آماده به کار.

اخبار مرتبط

“این اولین بار است که در نوع خود BCP پیاده سازی توسط هر بانک مرکزی در جهان است و همچنین برای اولین بار در تاریخ ما به این دلیل حتی در طول جنگ جهانی دوم ما را ندارد هر گونه تسهیلات” رسمی از بانک مرکزی گفت: PTI.
مهم ترین توابع جنگ-اتاق دستگیره های در حال بدهی های مدیریت رزرو مدیریت پولی و عملیات.

تحت BCP دیگر مراکز داده از RBI اجرای سیستم های بحرانی مانند SFMS (ساختار مالی پیام سیستم) RTGS (زمان واقعی ناخالص حل و فصل) و نفت (ملی الکترونیکی انتقال وجوه).
نیز وجود دارد e-Kuber که شامل خدمات دولت مرکزی و دولت’ معاملات و معاملات بین بانکی, در میان دیگران.

“این یک مدل است که تلاش اولین بار در سیستم مالی ما و شاید در هر نقطه در جهان است. طبیعی BCP است که برای نرم افزار سخت افزار مشکلات و آتش و یا دیگر بلایای طبیعی و بدون چنین یک طرح به عنوان RBI است در محل قرار داده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“چه شده است نیز منحصر به فرد است که هیچ نهاد های ملی و یا بانک مرکزی در هر نقطه در جهان است BCP برای بیماری های همه گیر که در آن مردم نیز حفظ اجتماعی فاصله مطابق پروتکل های. این شامل پوشیدن hazmat مناسب و همچنین” این مقام گفت.

در یک روز عادی بانک مرکزی هند (RBI) که دسته میلیاردها دلار از معاملات خدمت در اطراف 14,000 کارکنان در سراسر آن 31 دفاتر منطقه ای و دفتر مرکزی در اینجا. و مهم ترین عملیات ذکر شده در بالا توسط حدود 1500 آنها.

برای بیش از یک هفته در حال حاضر تنها حدود 10 درصد از کارکنان در حال آمدن به دفتر مرکزی که در خانه های اطراف 2000 نفر با توجه به RBI اتحادیه منابع.بیش از دو لاخ مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر جهان و تعداد این موارد در حال افزایش در کشور است که گزارش شده حداقل شش و میر ناشی از عفونت با ویروس.

از 14,000 کارکنان این سه مهم ترین توابع نقل مکان کرد و به جنگ-اتاق — مدیریت بدهی مدیریت رزرو پولی و عملیات به کار گرفته حدود 1500 نفر در یک روز عادی.
با توجه به رسمی جنگ-اتاق است که در حال حاضر به کار گرفته حدود 90 آنها. علاوه بر وجود حدود 60 نفر از فروشندگان خارجی و 70 تسهیلات کارکنان.

به طور معمول RBI در آن زیرساخت های حدود 600 کارکنان خارجی. و توضیح داد که چگونه آنها operationalised جنگ-اتاق گفت: برای اولین بار آنها را به استخدام این تسهیلات به طور انحصاری به جای حدود 150 RBI پرسنل و حدود 60 ارائه دهندگان خدمات که از حمایت حدود 70 تسهیلات کارکنان شامل تعمیر و نگهداری, امنیت, آشپزخانه, میز جلو و دولت.

همه این افراد جدا شده در این مرکز به صورت مستمر و حرکت نمی کند به جز شدید احتمالات. تمام لوازم به این تاسیسات تحت نظارت و ارائه شده توسط حمل و نقل اختصاص داده شده کارکنان به منظور حفظ بهداشت و استانداردهای مناسب برای همه گیر شرایط طبق رسمی.

بالاترین اولویت ایمنی و سلامت اعضای اجتماعی با حفظ فاصله.این BCP راهکار اسناد اقدامات برای پیش بینی اختلال در جریان عملیات و نیروی انسانی شناسایی منابع کلیدی تشکیل مدیریت بحران, گروه, در حالی که نگه داشتن تمام کارکنان عایق از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در زیر حداقل نیروی انسانی طرح دو دسته تشکیل می شوند و دسته دوم نگه داشته است در حالت آماده به کار. پشتیبان جایگزینی استخر نیز در محل. همه کارکنان در محل مخفی در hazmat لباس رسمی می افزاید.
و از پزشکی نقطه نظر BCP راهکار اول میسازد کردن فرایند برای اطمینان از موثر اجتماعی فاصله و جدا از هسته پرسنل برای اجرای جنگ-اتاق.

این اولین بار است که فروشندگان در حال قرار دادن در محل. از آنها خواسته تا در محل کار و عقب ماندن ساعت رسمی گفت. پس از همه گیر می آید در یک زمان از سال مالی بسته حصول اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان معاملات بیشتر از همه مهم است. “اما حتی به عنوان ما صحبت می کنند, من اطمینان می دهم که دولت و مشتری معاملات اتفاق می افتد هموار” این مقام گفت.

“حصول اطمینان از تداوم کسب و کار برای زیرساخت آن در یک بیماری همه گیر وضعیت پیچیده تر می شود به عنوان آن نیاز به پرسنل ماهر برای اجرای عملیات. RBI در آن زیرساخت های لازم است نه فقط برای سیستم بانکی به حفظ عملکرد بلکه به اطمینان حاصل شود بدون وقفه کسب و کار و خرده فروشی پرداخت و تداوم مالیات و سایر پرداخت.

“این سیستم عمل از طریق داده های متعدد مراکز باید برای زنده ماندن با وجود هر اگزوژن اختلال” رسمی اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>