شیوع کروناویروس: دولت رمپ تا تست تمام ذات الریه موارد آزمایش COVID-19

ICMR, coronavirus test, Union health ministry, COVID-19, latest news on coronavirus, coronavirus test price, coronavirus cases in indiaICMR قبلا محدود تست تنها به مردم داشتن سفر تاریخچه و کسانی که ممکن است در تماس با تایید موارد مثبت.

با جمعه ضبط بالاترین پرش در موارد مثبت Coronavirus با 63 دولت گفته است که آن را تست تمام ذات الریه مبتلا به covid19 به عنوان مثال گزارش شده است. شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) این گره آژانس دولتی مبارزه با Coronavirus قبلا محدود تست تنها به مردم داشتن سفر تاریخچه و کسانی که ممکن است در تماس با تایید موارد مثبت.

همه ذات الریه, بیماران باید به اطلاع مقامات دولتی به طوری که می توان آنها را آزمایش رمان Coronavirus بیماران و پذیرش خود را باید به اطلاع مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) و یا یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP) دولت اطلاع رسانی گفت.

اخبار مرتبط

تغییر در موضع دولت پس از نگرانی های مطرح شده در مورد امکان پذیر جامعه انتقال ویروس کشنده با یک نفر در تامیل نادو پیمانکاری ویروس با وجود داشتن هیچ سفر تاریخچه و مثبت Coronavirus تماس بگیرید.

در چنین مواردی بیماران شهادت بسیار مهم هستند و مسئولان باید به این باور آن سر اپيدميولوژي در ICMR Dr R R Gangakhedkar گفت: به عنوان مثال. او در ادامه گفت: مقامات در حال تلاش برای بررسی این مورد است.

قبلا نمونه های تصادفی گرفته شده توسط ICMR برای تایید اینکه آیا ویروس رسیده بود در این مرحله از جامعه انتقال به حال آزمایش منفی است. مقامات بهداشت اصرار دارد که هیچ جامعه انتقال ویروس اما گفت تست از تمام موارد پنومونی را بیشتر کاهش نگرانی ها در مورد گسترش آن. اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در پاسخ خود در Lok سبها نیز گفته است که هیچ جامعه انتقال ویروس مرگبار است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز تاکید کرد و بیشتر و بیشتر تست به منظور منزوی کردن موارد تایید شده. مدیر کل, که,,,,, Dr Tedros Adhanom Ghebresus خواسته بود تمام کشورهای جهان به “تست.”

در یک بیانیه ICMR گفت که در سراسر کشور بیش از 15,404 نمونه های گرفته شده از 14,514 افراد به عنوان در 20 مارس به عنوان مثال گزارش شده است. این رقم در حدود 15,000 آزمون در سراسر کشور می شود به مراتب بیشتر در مقایسه با بیش از 5000 تست گرفتن انجام شده در هر میلیون نفر در کشورهایی مانند کره جنوبی. کره جنوبی و ژاپن را دیده اند کاهش قابل توجهی در تعداد موارد پس از آنها متوسل به تست بیشتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im