شیوع کروناویروس: حتی گاه به گاه افراد سیگاری در قبر خطر با توجه به COVID-19

coronavirus insurance, home quarantine, Coronavirus treatment, Coronavirus outbreak, WHO, SARS, SARS in china, Coronavirus  vaccine, Covid-19, latest news on coronavirus casesویروس در درجه اول حملات انسان سیستم تنفسی و مشکل در تنفس یافت شده است به عنوان شایع ترین علامت در میان موارد مثبت.

روند جهانی نشان داده اند که افراد مبتلا به بیماری های جدی و داشتن هفته ایمنی آسیب پذیر هستند بسیاری به مرگبار Coronavirus. با موارد ویروس, افزایش, سلامت, کارشناسان همچنین هشدار داد افراد سیگاری در سراسر جهان به کنار گذاشتن سیگار کشیدن در هنگام وقوع به عنوان مثال گزارش شده است. بالا سلامت بدن از جمله سازمان بهداشت جهانی نیز هشدار داد در برابر سیگار کشیدن در آن پرسش و پاسخ در Coronavirus.

ریه ها و دستگاه تنفسی در حال حاضر مسدود و آسیب پذیر تا حدی در مورد افراد سیگاری و بیشتر حمله ویروس می تواند به اثبات مرگبار Dr Harminder سینگ Pannu, مدیر, داخلی, پزشکی, کارت قرمز, بیمارستان, Ludhiana گفت: به عنوان مثال. Pannu بیشتر توضیح داد که این ویروس در درجه اول حملات انسان سیستم تنفسی و مشکل در تنفس یافت شده است به عنوان شایع ترین علامت در میان موارد مثبت. با همه گیر افزایش گسترش آن در کشور در حال حاضر زمان برای ترک سیگار به طور کامل و یا برای هم بودن تا گسترش متوقف شده است او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که خطر است به همان اندازه بالا برای گاه به گاه افراد سیگاری به سیگاری های زنجیره ای. این واقعیت باقی می ماند که شما در حال آسیب رساندن به سیستم تنفسی خود و خروج از آن آسیب پذیر به ویروس را به او گفت. او در ادامه گفت که مصرف توتون و تنباکو باقی می ماند و مضر برای سلامت اما تنباکو مصرف کنندگان در افزایش خطر ابتلا به توتون و تنباکو در درجه اول بر دهان بیش از ریه ها.

پیامدهای این ویروس هستند که در حال حاضر مورد مطالعه قرار گرفته و نه همه شناخته شده است در مورد ویروس اما خانواده از ویروس به طور معمول حملات تنفسی در انسان و افراد سیگاری با داشتن 10-بسته سال و یا حتی کمتر در قبر, خطر,,,,, Dr Vikas Loomba استاد مسیحی کالج پزشکی و بیمارستان Ludhiana گفت: به عنوان مثال.

افرادی که موفق به ترک سیگار به تازگی به احتمال زیاد کمتر به عوارض شدید می گوید: ترک یک برنامه اجرا Cancer Council Victoria, استرالیا است. توقف در سیگار کمک می کند تا در درمان ریه ها به طور طبیعی در چند ماه آن اضافه شده است.

با اذعان به افسردگی شدید و خستگی مواجه شده و مردم در پی Coronavirus که همچنین توصیه می شود در برابر نوشیدن الکل و سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر. همچنین گفت که صحبت کردن با یک پزشک و یا یک مشاور در مورد Coronavirus ممکن است انجام شگفتی به ضرب و شتم استرس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>