شیوع کروناویروس: سهام جست و خیز کردن برای تازه 3 سال پایین; FPIs ادامه فروش

bond, equity marketsبازار اوراق قرضه رفت و به اخم نا امید است که RBI است نه قطع مخزن رای; بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت به 6.26% تا پنج واحد.

با کروناویروس بحران تبدیل شدن به بزرگتر هندی سهام سقوط به تازه سه سال اخیر در روز سه شنبه به عنوان Sensex ریختن 811 امتیاز به 2.6 درصد در 30,579 و گسترده تر بسیار خوب 50 از دست 2.5% برای پایان دادن به زیر علامت روانی مهم 9000.

بازار باقی مانده فرار به عنوان سهام بانک بودند کتک ارسال بانک بسیار خوب پایین 4.1% به پایین ترین سطح از آوریل 25, 2017. نوسانات شاخص – هند VIX – رسید به 62.93% روز سه شنبه به بالاترین سطح آن دیده می شود پس از نوامبر 21, 2008 زمانی که آن را در 64.46%.

اخبار مرتبط

بی امان فروش خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها ادامه داد: خروج از روپیه ضعیف; هند پول ارزش به طور قابل توجهی بیش از دو هفته گذشته هر چند روز سه شنبه آن را قدردانی حدود 3 paise در برابر دلار به تومان 74.26.

بازار اوراق قرضه اما رفت و به اخم نا امید است که بانک مرکزی هند (RBI) است نه قطع مخزن رای; بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت به 6.26% تا پنج واحد. با بانک های مرکزی در سراسر جهان در تطابقی حالت بازار اوراق قرضه پیش بینی شده است نرخ را کاهش دهد. RBI فرماندار Shaktikanta Das روز دوشنبه گفت: تصمیم گیری در یک مخزن قطع خواهد بود گرفته شده توسط MPC (کمیتۀ سیاستگذاری پولی) هر چند او نمی خواهد می گویند که یک برش را از طریق آمده است.

معیار در حال حاضر با توجه به متناوب 20% پس از گسترش سریع رمان coronavirus باعث وحشت فروش. جهانی منفعل بودجه, که دارایی های خود را به ارزش 4 تریلیون دلار ادامه به فروشندگان. سرمایه گذاران را از جیبش ضبط مبالغ از ظهور-بازار سهام وجوه; حدود 36 میلیارد دلار است نقل مکان کرد بیش از گذشته ماه یا بیشتر به طور قابل توجهی بالاتر از خروج در طول بحران 2008. حدود 4 میلیارد دلار کشیده شده است هند طی ماه گذشته — که حدود 2 میلیارد دلار از نقل مکان کرد در طول هفته گذشته.

تحلیلگران بر این باورند که اصلاح شده اند ممکن است تا حدودی بیش از حد. “تیز اصلاح در قیمت بزرگ ترین-کلاه و اواسط معاملات سهام درپوش نشان می دهد که بازار انتظار دارد به شدت کاهش درآمد به میزان 20 تا 50 درصد از شرکت ها در ابد به دلیل Covid-19 وضعیت. این به نظر می رسد و نه تهاجمی (وحشتزده) واکنش از شرکت کنندگان در بازار که سریع به برون یابی حوادث اخیر به ابد” تحلیلگران در Kotak نهادی سهام نوشت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im