شیوع کروناویروس: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید پاک به عنوان ما ثبت 10,000 جدید COVID-19 موارد

Coronavirus outbreak, donald trump, US economy, coronavirus death in US, covid 19 cases in US, latest news on donald trump“من امیدوارم که ما می توانیم این کار را با عید پاک. من فکر می کنم که خواهد بود یک چیز بزرگ برای کشور ما و ما در حال کار بسیار سخت را که یک واقعیت است. ما را به ملاقات بسیاری از مردم برای دیدن اگر آن را می تواند انجام شود,” او گفت:. (رویترز عکس)

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده شروع به پریدن کرد نزدیک به 10 ، 000 در حالی که حدود 150 آمریکایی در یک روز حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار به بازگشایی اقتصاد کشور, عید پاک, مارس 12. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت یک مستند گارد ملی و همچنین نیروهای مسلح فشرده شد به خدمت در چندین ایالت از جمله نیویورک که دیدم حداقل 53 کشته و حدود 5000 مورد جدید در روز سه شنبه. نیویورک است که تا کنون گزارش شده بیش از 25000 COVID-19 موارد و 210 مرگ و میر.

با توجه به Worldometer یک وب سایت که کامپایل COVID-19 موارد نزدیک به 10,000 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سراسر کشور در روز سه شنبه به تنهایی در نظر گرفتن مجموع به حدود 54,000 در حالی که تعداد تلفات رسید و توسط 150 نفر در یک روز در آوردن مجموع آن به حدود 700.

اخبار مرتبط

جدا از نیویورک, همسایه, New Jersey, همراه با کالیفرنیا و میشیگان و ایلینوی و فلوریدا بودند دیگر coronavirus نقاط. اما هیچ مورد جدید و یا مرگ و میر گزارش شده در واشنگتن دولت بود که اولین ضربه توسط پاتوژن در ایالات متحده است.

رئیس جمهور تهمت که تصویب امتیاز لمس 50 درصد برای اولین بار ظاهرا به دلیل دست زدن به coronavirus بحران در جای پای جنگ قرار داده تا شجاع مقدم در سه شنبه گفتن به خبرنگاران گفت که او انتظار دارد همه چیز را به بازگشت به حالت عادی در حدود سه هفته زمان عید پاک است که در مارس 12.

“من می خواهم همه را تشویق به حفظ و پیروی از دستورالعمل های ما در اجتماعی فاصله اجتناب از همایش بزرگ شستن دست ها و تمام چیزهای دیگر که همه می دانند آنها قرار است به انجام. در نهایت هدف این است که برای سهولت دستورالعمل و باز همه چیز را در بخش های زیادی از کشور ما به عنوان ما در نزدیکی پایان تاریخی ما نبرد با نامرئی دشمن” گفت.

“من امیدوارم که ما می توانیم این کار را با عید پاک. من فکر می کنم که خواهد بود یک چیز بزرگ برای کشور ما و ما در حال کار بسیار سخت را که یک واقعیت است. ما را به ملاقات بسیاری از مردم برای دیدن اگر آن را می تواند انجام شود,” او گفت:, و همچنین امیدوار کنگره به زودی رای در یک USD 2 تریلیون لایحه که تحویل مستقیم پرداخت نقدی به تلاش آمریکایی ها.

“عید پاک ما است, جدول زمانی, چه زمانی خواهد بود که,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اما اظهار داشت که اولویت اول بود و همیشه سلامت و ایمنی مردم آمریکا است. اما مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci هشدار داد در برابر راه هر گونه جدول زمانی برای حل و فصل بحران گفت: “شما باید بسیار انعطاف پذیر است.”

“شما می توانید در یک نگاه تاریخ, اما شما باید بسیار انعطاف پذیر است. و به معنای واقعی کلمه روز به روز و هفته به هفته صورت شما نیاز به ارزیابی امکان سنجی از آنچه شما در حال تلاش برای انجام,” او گفت:. کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا L Birx اطلاع خبرنگاران که از 3,70,000 آزمایشات انجام شده تا کنون 2,20000 انجام شد و در هشت روز. این موارد جدید او گفت: “ادامه خواهد داد به افزایش است چرا که دولت هنوز مشغول کار بر روی پرونده.

“تا زمانی که ما می تواند به یک چرخه 24 ساعته ما در حال رفتن به disproportional تعداد موارد جدید در مقایسه با واقعی جدید, موارد, و ما به شما اجازه می دانم زمانی که ما رسیده ایم که تعادل” Birx به خبرنگاران گفت:. Dr Fauci گفت: در حالی که تمرکز در حال حاضر در نقاط مناطق مانند نیویورک وجود دارد نیاز به دانستن در مورد سطح coronavirus نفوذ در دیگر نقاط کشور نیز هست.

“ما واقعا نیاز به دانستن بیشتر در مورد آنچه نفوذ وجود دارد. تست همیشه همراه از طریق شناسایی انزوا و تماس با ردیابی و شما پس از یک دوره از زمان که در مناطق وجود دارد که بسیار متفاوت از دیگر نقاط کشور است. شما ممکن است بخواهید به اصل درمان آن را به عنوان آن را فقط به یک نیروی برای کل کشور است اما نگاهی به انعطاف پذیری در مناطق مختلف” او گفت:.

“آنچه که ما لازم نیست در حال حاضر که ما واقعا نیاز به دانستن چه خبر است در این مناطق از کشور که در آن وجود ندارد آشکار شیوع. آیا چیزی وجود دارد که در زیر سطح است که می گوید شما بهتر است مراقب باشید و واقعا گیره یا آنچه به نظر می رسد وجود دارد که شما واقعا نمی باید به عنوان سخت به عنوان شما را در دیگر مناطق” دکتر Fauci گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>