شیوع کروناویروس: تلفات soars به 636 در چین; تعداد موارد تایید شده بیش از 31,000

مرگ و میر در چین رمان coronavirus (nCOV) اپیدمی صعود به 636 با 73 كمربند روز پنج شنبه در حالی که تعداد کل موارد تایید شده عبور 31,000, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

هوبئی استان و آن استان ووهان مرکز از شیوع ویروس گزارش 69 مرگ و میر در روز پنج شنبه در حالی که تلويزيون هنان گوانگدونگ و Hainan استان گزارش هر یک چین ملی کمیسیون بهداشت گفت.

به عنوان بسیاری از 73 نفر در روز پنج شنبه در حالی که یکی دیگر از 3,143 موارد جدید عفونت گزارش شده است که در زمان به 31,161 تعداد موارد تایید شده از رمان coronavirus عفونت از 31 استان در سطح مناطق این کمیسیون گفت.

همچنین در مجموع 1,540 بیماران مبتلا به این ویروس شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی تا پایان روز شنبه آن گفت: مشخص است که تعداد زیادی از مردم در حال گرفتن درمان می شود.

این مقامات چینی گفت: 19 اتباع خارجی ساکن در این کشور تایید شده است از انقباض رمان coronavirus به عنوان پنج شنبه, اما فاش نمی کند ملیت خود را.

 

مرحوم روز پنج شنبه نیز شامل چینی, دکتر, Li Wenliang یکی از هشت whistle-blowers هشدار داد که دیگر پزشکان از شیوع کروناویروس اما مواخذه شد توسط پلیس است.

Li 34 ساله, دکتر, درگذشت, با توجه به کروناویروس در روز پنج شنبه در ووهان.

او اولین بار برای گزارش در مورد ویروس بازگشت در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که از آن پدید آمده در ووهان.

او کاهش یافته است یک بمب در دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان گروه محبوب چینی نرم افزار پیام WeChat که هفت بیماران از غذاهای محلی بازار تشخیص داده شده بود با سارس-مانند بیماری و قرنطینه در بیمارستان است.

به زودی پس از او نوشته شده پیام Li متهم شد که شایعه اذهان عمومی توسط ووهان ،

او یکی از چندین پزشکان هدفمند توسط پلیس برای تلاش برای منفجر سوت ویروس کشنده در اوایل هفته از وقوع.

در ضمن چین در روز پنج شنبه باز از 1500 تخت موقت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای ویروس بیماران روز بعد از 1000 تخت بیمارستان آغاز شده و با عملکرد پیش ساخته بخش و اتاق انزوا در ووهان.

مقامات چینی بر این باورند که مرگ و میر و موارد تایید شده در حال افزایش در هوبئی استان به دلیل عدم کافی در بیمارستان ها و تخت.

 

مقامات همچنین از آغاز راه اندازی چادر بیمارستان ها و درمانگاه های سیار برای درمان تعداد فزاینده ای از بیماران.

چین نیز تسلیم دیپلماتیک اعتراضات به کشورهای بیش لغو پروازها به مقصد چین به دلیل ویروس ترس.

“به عنوان برخی از کشورها گرفته اند از جمله بیش از حد مراحل به تعلیق پروازهای ICAO (بین المللی حمل و نقل هوایی عمران سازمان) نیز صادر بولتن و تشویق همه کشورها به دنبال که توصیه” سخنگوی گفت.

“ما محکوم و مخالفت با آن دسته از کشورها که رفت و در برابر کسی که حرفه ای و توصیه های ایکائو را بولتن و باید تسلیم استرن نمایندگی با آنها,” او گفت:.

چندین خطوط هوایی بین المللی از جمله هوایی هند و نیلی را لغو پروازها به مقصد چین بیش از ترس از گسترش ویروس در سراسر جهان یک حرکت است که پکن به عنوان توضیح داده که در برابر دستورالعمل.

چند کشور از جمله هند و ایالات متحده نیز اعلام کرد ممنوعیت سفر.

‘یکی دیگر از 41 در ژاپن کروز را coronavirus’

ژاپن وزیر بهداشت یکی دیگر از 41 نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز خاموش ژاپن در سواحل آزمایش مثبت برای این گونه جدید از coronavirus.

جدید موارد افزایش تعداد تایید عفونت در هیئت مدیره کشتی به حداقل 61 گفت: Katsunobu کاتو.

مقامات ژاپنی که تا کنون آزمایش 273 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده بود که قرنطینه پس از یک سابق مسافری که متحرك در هنگ کنگ در ماه گذشته تشخیص داده شد با این ویروس.

“نتایج باقی مانده 171 آزمون بیرون آمد و 41 آزمایش مثبت” کاتو به خبرنگاران گفت:.

“امروز آنها ارسال خواهد شد برای بیمارستان ها در چند استان, و ما در حال حاضر آماده شدن برای آن است.” “در مجموع از 273 نمونه 61 آزمایش مثبت,” او اضافه شده است.

وجود دارد بیش از 3,700 مسافر و خدمه در کشتی هنگامی که آن را وارد کردن ژاپن ساحل در دوشنبه شب بود. آن را از منوی view در یوکوهاما در روز پنج شنبه برای عرضه مجدد برای یک قرنطینه است که می تواند تا آخرین مارس 19.

بیست نفر بودند که قبلا مبتلا به این ویروس در حال حاضر حذف شده است از این کشتی گرفته و به بیمارستان.

تست شد در ابتدا انجام شد و کسانی که نمایش داده می شود علائم یا تا به حال در تماس با سابق مسافر مبتلا به این ویروس است.

اما کاتو پیشنهاد تست اضافی در حال حاضر می گیرد.

“مقامات تست خواهد شد کسانی که مستعد ابتلا به بیماری از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های دیگر و همچنین به عنوان کسانی که تماس نزدیک با افراد تازه تشخیص داده شده با ویروس,” او گفت:.

وجود دارد هیچ فوری جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مردم می خواهد که با معیارهای یا وقتی که تست می گیرد ممکن است.

ژاپن در حال حاضر گزارش شده حداقل 25 نفر از coronavirus گذشته از عفونت در هیئت مدیره کشتی و تخلیه صدها نفر از شهروندان از ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

یک چهارم تخلیه پرواز حمل هر دو شهروندان ژاپنی و غیر ژاپنی همسران و کسانی که با دیگر روابط به کشور وارد شده اند در صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر