شیوع کروناویروس: مرگ و میر در جهش به 2,236 فتح کرد گرفته شد; تایید موارد صلیب 75,400

مرگ و میر در چین رمان coronavirus رفته تا به 2,236 فتح کرد گرفته شد با 118 بیشتر مرگ و میر گزارش شده که عمدتا از سخت ضربه هوبئی در حالی که به طور کلی تایید عفونت موارد باید با صعود به 75,465, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

تعداد مرگ و میر بالاتر از روز قبل زمانی که 114 نفر از این بیماری است اما این کشور گزارش داد که کمترین تعداد موارد عفونت در نزدیک به یک ماه دامن زدن امیدوار است که پکن اپیدمی تلاش های کنترل مشغول به کار بودند.

تا پایان روز شنبه در مجموع 2,236 فتح کرد گرفته شد مردم تا به حال از این بیماری فوت و 75,465 موارد تایید شده از رمان coronavirus عفونت گزارش شده بود از 31 استان در سطح مناطق و در چین ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در آن گزارش روزانه در روز جمعه.

 

در تمام 118 مرگ و میر و 889 جدید تایید موارد از رمان coronavirus عفونت گزارش شده از سراسر کشور گزارش های رسانه ها اعلام کرد.

یکی دیگر از 1,614 جدید موارد مشکوک گزارش شد در روز پنج شنبه و 5,206 مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با ویروس NHC گفت.

 

در میان مرگ و میر 115 بودند از مرکز ویروس هوبئی استان و یکی در ژجیانگ چونگ کینگ و یوننان ترتيب آن را گفت.

همچنین 18,264 بیماران مبتلا به رمان coronavirus مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی تا پایان پنج شنبه.

هوبئی استان, مرکز این رمان coronavirus شیوع گزارش 411 جدید مورد تأیید و 115 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه با توجه به ولایتی کمیسیون بهداشت جمعه.

آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در سخت ضربه استان به 62,442. ووهان در استان ثبت شده و در مجموع 45,346 موارد تایید شده.

در میان 42,056 بستری بیماران 8,979 هنوز در شرایط شدید و دیگر 2,018 در شرایط بحرانی محلی کمیسیون بهداشت گفت.

این استان نیز شاهد 1,451 بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی در پنجشنبه آوردن تعداد کل مرخص بیماران در این استان به 11,788 آن گفت.

تا پایان روز شنبه, 68 تایید موارد از جمله مرگ دو نفر گزارش شده بود در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 24 در تایوان از جمله یک مرگ.

 

در همین حال پکن دیدم ناگهانی سنبله در موارد پس از شهرستان مرکزی بیمارستان گزارش 36 رمان coronavirus عفونت از یکشنبه, افزایش شدید از نه مورد از دو هفته قبل از آن منجر به بسیاری از ترس بالقوه انفجار عفونت اعداد در پایتخت دولت-اجرا جهانی بار در روز گزارش شده است.

در میان آلوده در Shuanghe بیمارستان در Xicheng شد هشت پزشکی کارگران نه تمیز کردن کارکنان و 19 بيمار همراه با خانواده های خود در این گزارش گفت:.

“با توجه به 36 مورد تأیید نشد در Shuanghe بیمارستان, آن است که بیشتر در مورد یک مورد از عفونت های متعدد به جای یک بیماری همه گیر از کل منطقه” وانگ Guangfa مدیر گروه تنفسی و مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه پکن اولین بیمارستان گفت.

یکی دیگر از عمده بیمارستان دانشگاه پکن مردم در بیمارستان در روز پنج شنبه برای اولین بار, گزارش تایید موارد عفونت است.

سه نفر در بیمارستان تایید شد به رمان coronavirus در فوریه 17.

به عنوان چهارشنبه, پکن, بود, تایید 395 مورد از رمان coronavirus عفونت با چهار مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر