شیوع کروناویروس: مرگ و میر در چین صعود به 2,744 میان کاهش در موارد

این حدت از رمان coronavirus همچنان به نشان می دهد کاهش روند در چین است که گزارش 29 جدید مرگ و میر پایین ترین در هفته در نظر گرفتن مرگ و میر به 2,744 در حالی که مورد تأیید صعود به 78,497 در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه.

ملی این کشور کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: آن دریافت گزارش از 433 جدید تایید موارد coronavirus عفونت و 29 و میر در چهار شنبه از 31 استان در سطح مناطق در سرزمین اصلی. در میان مرگ و میر 26 شد و از کانون ویروس هوبئی استان و پایتخت آن ووهان و هر یک از پکن هیلونگجیانگ و هنان آن گفت.

در هوبئی استان به تنهایی 2,641 نفر به علت ویروس پس از آن فوران در ماه دسامبر سال گذشته از جمله 2,104 مرگ و میر در ووهان. این استان که تحت مستند گزارش 409 جدید موارد تایید شده در چهارشنبه گرفتن تعداد موارد تایید شده به 65,596 محلی کمیسیون بهداشت گفت.

ووهان گزارش 383 جدید مورد تأیید و 19 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه. در مجموع در این شهرستان به ثبت رسیده 47,824 موارد تایید شده. در تمام 34,978 نفر بستری در هوبئی استان که 6,581 هنوز در شرایط شدید و 1,403 دیگران در وضعیت بحرانی است.

این کمیسیون همچنین گفت هوبئی گزارش 403 مورد مشکوک به مصرف کل به 2,019 موارد است. سرمایه پکن گزارش 10 مورد در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 400. در سراسر چین در مجموع 2,358 فتح کرد گرفته شد مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در مجموع 32,495 مردم شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبود از جمله 23,200 در هوبئی استان است. تا پایان روز شنبه, 91 تایید موارد از جمله مرگ دو نفر گزارش شده بود از هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 32 در تایوان از جمله یک مرگ.

بروس Aylward متخصص اپیدمیولوژی که رهبری یک پیشرفت تیم از سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: رسانه ها در ژنو در روز سه شنبه که چین تغییر کرده است البته از COVID-19 شیوع اشاره کرد که به سرعت در حال افزایش شیوع است plateaued و پایین آمدن سریع تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

Aylward گفت: به اتفاق آرا ارزیابی 25-عضو تیم است که انجام یک مطالعه زمینه سفر به پکن و گوانگدونگ سیچوان و هوبئی است که علاوه بر اتخاذ یک علم محور, فرز, پاسخ چین به دنبال یک روش عملی است که “تکنولوژی-طراحی و علم محور است. آنها با استفاده از داده های هوش مصنوعی (AI) در مکان” Aylward گفت:, و اضافه کرد که چین توانسته است مقادیر عظیم داده ها در پیدا کردن هر COVID-19 موارد و ردیابی تماس با ما.

رئیس جمهور چین که ریاست آن بر قدرت بالا در جلسه روز چهارشنبه گفت: در حالی که روند مثبت در پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در حال گسترش است و توسعه اقتصادی و اجتماعی است که به سرعت در حال بازیابی وضعیت و ووهان هوبئی باقی می ماند “پیچیده و ترسناک به عنوان خطر بازگشت این بیماری همه گیر در مناطق دیگر نمی تواند نادیده گرفته شود”.

یازدهم گفت: در این لحظه مهم است که به هنگام شیوع بیماری مهار تلاش و سرعت بخشیدن به تمام جنبه های کار در توسعه اقتصادی و اجتماعی.

او گفت: حزب حاکم کمونیست کمیته ها و دولت ها در تمام سطوح به دقت درک این بیماری و همچنین توسعه اقتصادی و اجتماعی شرایط برای اطمینان از پیروزی در جنگ مردم را در برابر این بیماری همه گیر و دستیابی به اهداف از ساختمان نسبتا مرفه جامعه در همه جنبه ها و کاهش فقر شین هوا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>