Coronavirus outbreak, Coronavirus  death toll, Coronavirus update, Hubei Province,  Beijing, WHO, latest news on CoronavirusCoronavirus را مطرح کرد شدید تهدید به کارکنان پزشکی به بیش از 1700 چینی مقامات بهداشتی آلوده شده توسط ویروس در حالی که درمان این بیماران و شش نفر از آنها فوت کرده اند. (رویترز عکس)

مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی صعود به 1,665 پس از 142 بیشتر مردم درگذشت عمدتا در بدترین ضربه هوبئی استان و تایید موارد شروع به پریدن کرد به 68,500 گفته است که روز یکشنبه به عنوان بالا که کارشناسان تقلا برای کمک به پکن حاوی ویروس گسترش یافته است.

چین’sNational کمیسیون بهداشت تایید 2,009 موارد جدید در سراسر کشور است. هوبئی و آن استان ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر گزارش 1,843 از موارد جدید. آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در هوبئی به 56,249 موارد است.

اخبار مرتبط

جدید مرگ 139 بودند در هوبئی دو در سیچوان و یکی در هونان دولتی صدای آمریکا خبر داد. تعداد موارد جدید, اما به نظر می رسد که شروع به رها کردن و بالا چینی بهداشتی رسمی است گفت: تلاش ها برای کنترل شیوع رسیده اند “مهم ترین مرحله”.

این گزارش گفت: 9,419 بیماران آلوده شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی تا کنون. Coronavirus را مطرح کرد شدید تهدید به کارکنان پزشکی به بیش از 1700 چینی مقامات بهداشتی آلوده شده توسط ویروس در حالی که درمان این بیماران و شش نفر از آنها فوت کرده اند.

کارشناسان سازمان بهداشت جهانی می رود, در پکن روز یکشنبه برای پیوستن به چینی بهداشتی مقامات حاوی ویروس است که به چند کشور دیگر وادار کردن آنها را به طور موقت متوقف ورود توریست از چین است.

کمیسیون بهداشت و درمان گفت: یک ماموریت مشترک با کسی که کارشناسان پرداخت خواهد شد زمینه بازدیدکننده داشته است به چین سه استان در سطح مناطق برای یادگیری اثر این بیماری همه گیر اقدامات کنترل. یک وظیفه ماموریت خواهد بود به آمده تا با استاندارد دارو برای درمان این بیماری با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان.

چندین داروهای ضد ویروسی تحت بالینی و محققان چینی را تنگ پایین تمرکز خود را به چند داروهای موجود از جمله کلروکين فسفات Favipiravir و Remdesivir گفت: ژانگ خینمین مدیر چین مرکز ملی بیوتکنولوژی توسعه است. کارشناسان خواسته اند مردم را به اغلب شستن دست و صورت و پوشیدن ماسک.

مقامات را آغاز کرده اند quarantining مقدار زیادی اسکناس و سکه در مناطق آسیب دیده و sanitising آنها را با اشعه ماوراء بنفش نور قبل از انتشار آنها را به گردش برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im