شیوع کروناویروس: زخمی ها به بیش از 2700 در چین در میان نشانه هایی از رکود

مرگ و میر در چین رمان coronavirus بیماری همه گیر در چهار شنبه صعود به 2,715 با 52 جدید مرگ و میر در حالی که مورد تأیید رز به 78,064 میان نشانه قوی از COVID-19 کم کردن سرعت و حتی در آن کانون استان هوبئی.

ملی این کشور کمیسیون بهداشت (NHC) در آن روزانه به روز رسانی آن گفت: با دریافت گزارش از 52 مرگ, همه از هوبئی و 406 جدید تایید موارد از رمان coronavirus عفونت از سراسر کشور است.

 

مرگ و میر بالا رفته به 2,715 و به طور کلی مورد تأیید رسیده 78,064 آن گفت.

یکی دیگر از 439 جدید موارد مشکوک گزارش شد در روز سه شنبه در حالی که تعداد موارد شدید کاهش 374 به 8,752 آن گفت.

به طور کلی 2,491 فتح کرد گرفته شد مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در مجموع 29,745 مردم شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبودی.

این کمیسیون گفت: 6.47 لاخ تماس نزدیک شده بود ترسیم و بیش از 79,000 هنوز تحت آزمایشات پزشکی.

تا پایان روز شنبه, 85 تایید موارد از جمله مرگ دو نفر گزارش شده بود از هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 31 در تایوان از جمله یک مرگ.

 

ووهان شهرستان پایتخت از سخت ترین ضربه استان هوبئی باقی مانده میدان جنگ اصلی برای پیشگیری و کنترل از بیماری کروناویروس در کشور NHC گفت.

مصمم تلاش ها باید برای جلوگیری از افزایش موارد تایید شده در حاشیه هوبئی و کلیدی دیگر استانی در سطح مناطق او Songgang رسمی از NHC به رسانه ها گفت.

مشترک پیشگیری و کنترل مکانیزم باید آغاز شود بین هوبئی و همسایه استان برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر به مناطق همسایه و ارائه مواد پرسنل و حمل و نقل و پشتیبانی مورد نیاز در هوبئی, او گفت:.

و ووهان هوبئی همراه با بیش از 50 میلیون جمعیت همچنان تحت مستند از ژانویه 23 با تمام دولتی و خصوصی حمل و نقل باقی مانده به حالت تعلیق درآمد.

دیگر زمینه های کلیدی از جمله پکن ژجیانگ و گوانگدونگ باید افزایش هماهنگی با هوبئی در پیشگیری کار مانند به اشتراک گذاری اطلاعات برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری همه گیر است.

برای کاهش خطر مناطق در سراسر کشور اقدامات پیشگیرانه باید به تصویب در سطح شهرستان برای جلوگیری از عود این بیماری همه گیر وضعیت در حالی که پیشرفت سرگیری کار و تولید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت: تاکید بر تلاش برای ضد عفونی و تهویه و همچنین مسافران دما و نظارت بر سلامت به منظور کاهش خطر انتقال ویروس در میان مردم سفر بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im