شیوع کروناویروس می تواند خار چین برای تحقق کشاورزی خرید وعده به ما

Coronavirus شیوع می تواند اثر غیر منتظره برای کمک به ایالات متحده اطمینان حاصل شود که چین چوب با وعده خود برای خرید 40 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار ارزش از ایالات متحده مزرعه کالا بیش از دو سال به دلیل آن نیاز به مواد غذایی است.

پکن وعده داده شده به خرید مزرعه کالا به عنوان بخشی از یک کلی تعهد به خرید $200 میلیارد دلار در کالاها و خدمات بخش مهمی از “فاز یک” معامله تجارت آن امضا شده با کاخ سفید در ماه ژانویه است. آن ساخته شده است که وعده های مشابه در گذشته با آمریکا و دولت تنها به راه رفتن آنها را به عقب بعد. در عین حال از شیوع کروناویروس می تواند صدمه زدن به تولید داخلی به اندازه کافی که چین نیاز به کسانی که در ایالات متحده مزرعه کالا بیش از آن است که همیشه قبل از.

مشکل اصلی ناشی از کوروناویروس برای اقتصاد بین المللی بوده و با اختلال در تولید چینی و مربوط به اثر است که تا به حال در شرکت هایی که تکیه بر چین صادرات اشاره کرد کریس سریع تجارت بین المللی وکیل با شرکت فولی Lardner. داستان متفاوت است برای کسانی که صادرات به چین. “اگر خود را تولید داخلی با مشکل مواجه است به دلیل اختلالات است که آنها تا به حال آنها در واقع ممکن است نیاز به خرید چیزهای از [این] ایالات متحده” Swift گفت.

درک قیچی ساکن محقق در سازمان غیر انتفاعی آمریکایی سازمانی موسسه گفت که در حالی که این ویروس ممکن است باعث مشکلات اقتصادی برای ایالات متحده در دیگر مناطق کشاورزی نبود که احتمالا یکی است. “زمینه چینی تقاضا برای ایالات متحده مزرعه کالا در واقع ممکن است بالاتر با توجه به بحران,” او گفت:.

چین تولید به شدت کاهش یافته است از آنجا که شیوع ویروس آن مدیران خرید بخش تولید از شاخص منتشر شد دوشنبه شب نشان داد.

تعطیلی کارخانه ها و محدودیت های مسافرتی با توجه به این ویروس نیز مانع حمل و نقل کالا در داخل و خارج از چین. ظرفیت در بنادر اصلی چین شده است حداقل 20 درصد کمتر از حد نرمال با توجه به شانگهای حمل و نقل بین المللی, موسسه پکن-بر اساس فکر می کنم تانک. اثرات انباشت انتظار می رود که معطل حتی اگر این بیماری همه گیر موجود است در هفته های آینده.

این وضعیت باعث شده است تا حدس و گمان است که چین نمی خواهد به دنبال از طریق در خرید اشاره کرد Inu Manak یک تجارت سیاست متخصص با سازمان غیر انتفاعی موسسه کاتو. “در حالی که چین را آغاز کرده است با توافق کاهش تعرفه و توانایی خود را برای انجام خرید خود و تعهدات نامشخص است,” او گفت:.

اما حتی اگر تجارت کند و هر دو ایالات متحده و چین را به دلیل اولویت دادن به کشاورزی فروش بیش از دیگر تجارت است. چین نیاز به مواد غذایی و دولت مشتاق است تا آن را به فروش برساند. پکن درک اهمیت خود را از مزرعه کالا خرید به کاخ سفید و نمی خواهید به خطر دولت تشدید ایالات متحده تعرفه دوباره گفت: Gary Hufbauer یک غیر ساکن ارشد پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “من فکر می کنم چین بیشترین تلاش خود را برای دیدار با این هدف در محصولات کشاورزی حتی اگر این معنی خواهد بود که به شدت کاهش ag خرید از استرالیا و برزیل و دیگر صادرکنندگان,” او گفت:.

پکن هدفمند ایالات متحده کشاورزی برای تلافی در تجارت مبارزه با آمریکا در سال 2019 پشت برش در خرید گوشت و سویا در میان دیگر محصولات عمده تولید شده در ایالات متحده است که تا به حال مورد حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. چین خریداری شده حدود 20 میلیارد دلار در ایالات متحده مزرعه کالا در سال قبل از جنگ تجارت در حسابداری برای حدود 15 ٪ از صادرات مزرعه. پس از دولت مبارزه با تجارت آغاز شد و در سال 2018, مزرعه, صادرات به چین کاهش یافته و به فقط 8 میلیارد دلار است. تلافی هزینه ممکن است حزب جمهوری خواه و پنج کرسی مجلس در انتخابات 2018.

این دولت پس از تبلیغ معامله 40 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در مزرعه خرید خوب است اما همچنین نگه داشتن چشم و نزدیک در پکن. دولت پیشنهاد افزایش بودجه تجاری ایالات متحده نماینده در بخش برای اطمینان از پکن مطابق با این قرارداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده اضافی مزرعه کمک به صنعت کشاورزی در صورت لزوم. در همه کلاه جیر هفته گذشته رئیس جمهور گفت که کمک خواهد آمد “تا زمانی که معاملات تجاری با چین, مکزیک, کانادا و دیگران به طور کامل پا زدن در.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید خوش بینانه در مورد وضعیت پنج شنبه گفتن خبرنگاران او به تازگی به حال یک “دراز” با رئیس جمهور چین. “او در حال کار واقعا سخت است. او می خواهد آن را به دور از چین و برود و او می خواهد به بازگشت به کسب و کار به طور معمول” رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>