چین روز دوشنبه اظهار امیدواری کرد که هند نمی خواهد قرار داده و محدودیت های تجاری و محدود کردن جنبش از مردم این کشور در پی coronavirus اپیدمی آن در استان هوبئی.

در مصاحبه ای, چینی, سفیر Sun Weidong گفت: چین وزارت امور خارجه و دولت های محلی در حال کار سخت برای اطمینان از ایمنی از سرخپوستان و مردم مشغول به کار در هند ماموریت های دیپلماتیک در چین است.

اعتراف به این که وجود دارد می تواند یک تاثیر کوتاه مدت از این بیماری همه گیر در اقتصاد چین گفت: این کشور داخلی و انعطاف پذیری در حال رشد است و این کافی منابع و ابزارهای سیاست پولی به منظور مقابله با نوسانات اقتصادی.

“من مطمئن هستم که آن را نمی باید و نمی خواهد مانع کوتاه مدت مشکلات است. ما باید تعلیق نیست اما گسترش همکاریهای اقتصادی و تجارتی میان دو کشور ، در پی شیوع کروناویروس در هوبئی استان هند قرار دادن محدودیت در حرکت مردم و از چین مانند بسیاری از کشورهای دیگر به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. مرگ و میر در چین به دلیل ویروس رفته تا 490 در حالی که تعداد موارد تایید شده را لمس کرده است 24,300. که اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی پس از coronavirus موارد گزارش شده در نقاط مختلف جهان است. ما امیدواریم که شهروندان هند نمی خواهد افتاد یا وحشت بیش از وقوع. بهتر است باقی می ماند منطقی و آرام و قاضی چین پیشگیری و کنترل تلاش با عینیت و شفقت” فرستاده گفت.

او گفت: چین یک مسئول کشور است که نه تنها حفاظت از سلامت مردم آن بلکه از مردم در سراسر جهان است.

“ما نیاز به درک و حمایت شما برای همکاری بین چین و هند در اپیدمی کنترل برای اطمینان از نرمال پرسنل مبادلات و تجارت بین دو کشور. چین آماده است تا برای ادامه کار با هند تقویت ارتباط و هماهنگی و حفظ سلامت و ایمنی شهروندان هند در چین,” او اضافه شده است.

در تاثیر از شیوع کروناویروس در اقتصاد چین, خورشید وجود دارد گفت: هیچ نیاز به بدبینی در مورد اقتصاد کشور به آن اصول بدون تغییر باقی می ماند.

او گفت: دولت منابع کافی و سیاست ابزار برای مقابله با بی ثباتی اقتصادی و بلند مدت روند مثبت از اقتصاد چین را نمی توان نهفته شیوع ویروس.

“چین دارای تجربه غنی در موفقیت در برخورد با آمريکا و بحران مالی بین المللی. این زمان خواهد بود بدون استثنا. صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Kristalina Georgieva به تازگی ابراز اطمینان کرد که دولت چین به اندازه کافی فضای سیاست به ثبات رشد اقتصادی,” او گفت:.

این نماینده همچنین با اشاره یک مکالمه تلفنی بین وزیر امور خارجه چین وانگ Wi و همتای هندی او S Jaishankar هفته گذشته در راه برای مقابله با این وضعیت ناشی از شیوع ویروس.

در گفتگوی تلفنی وانگ گفت: “به آدرس فراملی بهداشت عمومی چالش ها در این عصر جهانی شدن ما نیاز به ماندن هدف و منطقی و گام به گام تا ارتباط و هماهنگی است و همه باید در بازی یک سازنده, نقش,” او گفت:.

او افزود که Jaishankar به حال منتقل شده است که این مهم است که به بررسی شیوع بیماری در یک هدف و شیوه ای منطقی و نه اقدامات که ممکن است وضعیت را پیچیده کند.

در شنبه 324 سرخپوستان آورده بودند بازگشت از ووهان در حالی که دسته ای دیگر از 323 سرخپوستان و هفت Maldivians تخلیه شدند از شهر چینی در روز یکشنبه.

خورشید گفت: اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از شیوع کروناویروس در چین است نه رأی عدم اعتماد به نفس در چین است.

زمانی که مدیر کل را اعلام کرد که شیوع 2019-nCoV به منزله اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی آن تاکید کرد که آن را توصیه نمی کند هر سفر یا تجارت محدودیت.

این اعلامیه نه به خاطر آنچه که اتفاق می افتد در چین اما به مراقبت از کشورهای دیگر نسبتا شرایط بد بهداشتی. آن است که یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de