شیوع کروناویروس: چین گزارش 44 موارد جدید به عنوان گسترش همچنان به سرعت در کانون

همه جدید مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان کانون شیوع.

جدید چین مورد تایید شده تعداد COVID-19 coronavirus کاهش یافت تقریبا یک نیمه را با توجه به داده های رسمی به این بیماری همچنان به فروکش در آن کشور. ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز یکشنبه گزارش داد 44 جدید تایید موارد از COVID-19 coronavirus که در پایان ماه مارس 7, کاهش از 99 روز قبل.

پاییز می آید به عنوان چینی شهرستانها به تدریج آرامش قرنطینه اقدامات در جای خود قرار داده بیش از یک ماه پیش در حالی که مقامات نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در ویروس’ گسترش در خارج از کشور. از 44 جدید مورد تأیید 41 کشف شد در ووهان منشاء این ویروس شیوع و آن سر چشمه.

اخبار مرتبط

سه باقی مانده بودند موارد وارد شده از خارج از سرزمین اصلی چین است. این علائم روز دوم در یک ردیف که در آن همه از چین به تازگی تایید موارد خارج از شهر ووهان نشات گرفته از خارج از کشور. این موارد جدید در زمان مجموع تعداد موارد تایید شده در چین به 80,695 که در پایان ماه مارس 7. مقامات گزارش 27 جدید مرگ و میر در مارس 7 از 28 مرگ و میر در 6 مارس.

همه جدید مرگ و میر رخ داده در هوبئی استان کانون شیوع. تعداد کل مرگ و میر رسیده 3,097. از این سه مورد خارج از ووهان دو کشف شد در پکن و یکی بود کشف شده در استان گانسو.

با توجه به پکن شهرداری کمیسیون بهداشت دو موارد یافت شده در پکن سرچشمه در ایتالیا و اسپانیا.
سه جدید وارداتی موارد را چین مجموع وارداتی مورد تعداد 63.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im