شیوع کروناویروس: چین مکث در حافظه از قربانیان و شهدا

coronavirus in china, virus in china, virus victims in china, coronavirus outbreak, Xi Jinping, Tiananmen Square, latest news on coronavirus outbreakدر پایتخت میدان تیان آن من, پرچم ملی پرواز نیمه افراشته احاطه شده توسط سنگین تر از حالت عادی امنیت. (رویترز عکس)

چین به حرکت آمد و در روز شنبه برای سوگواری بیماران و کادر پزشکی کشته coronavirus در جهان به عنوان پرجمعیت ترین کشور مشاهده شده در سراسر کشور سه دقیقه سکوت. در ساعت 10 صبح (0200 GMT) شهروندان متوقف شد, خودرو و قطار و کشتی های صدا خود را شاخ و حمله هوایی آژیر زد بیرون در حافظه بیش از 3000 زندگی ادعا شده توسط این ویروس در چین است.

در ووهان — شهر جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته — آژیر و شاخ صدا به مردم کاهش یافت و خاموش در خیابان. کارکنان در Tongji بیمارستان بیرون ایستاده بود با سر متمایل به سمت ساختمان اصلی برخی در محافظ hazmat مناسب است که تبدیل به یک نماد از بحران در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

“من احساس می کنم بسیاری از غم و اندوه در مورد همکاران و بیماران که درگذشت” زو یک پرستار در Tongji که مشغول به کار در خط مقدم درمان coronavirus بیماران مبتلا به خبرگزاری فرانسه گفت, برگزاری اشک است. “من امیدوارم که آنها می توانند استراحت خوب در بهشت است.”
دولت رسانه ای فیلم نشان داد رئیس جمهور چین و دیگر مقامات دولتی ایستاده در خارج از دولت پکن ترکیب سفید گل.

در پایتخت میدان تیان آن من, پرچم ملی پرواز نیمه افراشته احاطه شده توسط سنگین تر از حالت عادی امنیت.
عبور و مرور در یکی از این شهر شلوغ ترین خرید ولسوالی راه رفتن را متوقف نگه داشته و سر خود را پایین در یک سکوت ادای احترام مراسم در حالی که پلیس گشت منطقه عابر پیاده ایستاده در کنار جاده با سپر خود را پایین و متمایل شدن سر.

قطار در پکن مترو شبکه نیز به حرکت آمد و AFP دیدم مسافران در حمل و نقل ایستاده در سکوت در طول سه دقیقه در یک علامت احترام است. مقامات گفت: رعایت شد به عنوان یک فرصت برای سوگواری ویروس “شهدا” — یک عنوان احترام اعطا شده توسط دولت این هفته در 14 پزشکی کارگران که درگذشت مبارزه با شیوع. آنها شامل Li Wenliang یک دکتر و خلاف کاران در ووهان بود که مواخذه توسط مقامات در تلاش برای هشدار دادن به دیگران در اوایل روز از سرایت.

Li مرگ از COVID-19 در ماه فوریه باعث غلیان احساسات ملی از غم و اندوه و همچنین خشم در دولت و مدیریت بحران است. حزب حاکم کمونیست به دنبال انتقاد مستقیم به مقامات محلی در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که متهم شده اند کم اهمیت جلوه دادن شدت از این ویروس احتمالا کمک به گسترش آن.

یک دولت مرکزی بررسی Li مرگ به این نتیجه رسیدند او “نامناسب” با ووهان ،
با وجود اقدامات شدید برای قفل کردن هوبئی در اواخر ماه ژانویه این بیماری همه گیر است spiralled به همه گیر جهانی با بیش از یک میلیون نفر.

برخی از محدودیت در هوبئی شده اند کاسته در هفته های اخیر پس از رسما اعلام کرد تعدادی از عفونت های جدید در چین کاهش یافته و به نزدیک صفر است. روز بزرگداشت نیز همزمان با سالانه چینگ مینگ تعطیلات — “آرامگاه فراگیر” جشنواره — زمانی که مردم چین دیدار قبور بستگان و ترک ارائه شده در یاد.
اگر چه چین ادعا می کند که پیشتر از گسترش این ویروس در برخی از محدودیت ها تنگ تر شد دوباره این هفته برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

مقامات دلسرد بازدید از گورستان به مناسبت جشنواره است. “ما مدافع مردم ماندن در خانه و داشتن مقیاس کوچک یادبود در صفحه اصلی به یاد داشته باشید مرده” پنکه یو رسمی با چین وزارت کار و امور اجتماعی گفت: در این هفته.

گورستان در سراسر چین در حال ارائه یک “ابر آرامگاه-جارو” خدمات است که در آن خانواده ها می توانند افتخار اجداد خود با تماشای جریان زندگی می کنند از گورستان کارکنان با توجه به گور در آورد. وب سایت نیز ارائه به مردم فرصتی برای ادای احترام خود را در یک “مجازی” آرامگاه از جمله روشنایی دیجیتال شمع و ترک یک ظرف دیجیتال میوه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im