مردی که تا به حال قرنطینه خود را در نانجینگ در استان جیانگسو پس از بازگشت از سفر به ووهان شد که پلیس محلی نشان داد تا در درب خود را و خواسته خود را متوسط.

او تا به حال موفق به اطلاع مقامات در مورد سفر خود را به کانون شیوع کروناویروس که تا به جهان توسط طوفان و هنوز مشخص شد بر اساس سفر خود را داده از ووهان. این حادثه شد مفصل در مقاله منتشر شده توسط نانجینگ دولت است.

در یکی دیگر از مثال گزارش رویترز در مورد “مرد از Hangzhou” که پس از 12 روز از انزوا ارسال یک سفر کسب و کار به ووهان تا به حال پا را از خانه اش تنها بود و مواجه با پلیس محلی و همچنین رئیس خود را که درخواست او را به ماندن در خانه. مقامات تا به حال ردیابی این مرد خودرو از طریق پلاک در Wenzhou بود و مواجه او را پس از شناسایی او را با استفاده از یک دوربین مدار بسته را تشخیص چهره تکنولوژی. مقامات همچنین به اطلاع شرکت خود را.

چین در حال تبدیل آن به فن آوری نظارت برای جلوگیری از گسترش 2019 رمان coronavirus (n-CoV) که با توجه به گزارش های رسانه ای اخیر ادعا کرده بیش از 700 زندگی در کشور است.

چندین راه اندازی و مقامات دولت در استان در سراسر چین را تبدیل به فناوری ساخت ابزار است که می تواند کمک به تشخیص مقامات بالقوه coronavirus موارد و کمک به مردم برای اقامت در خارج از مبتلا محلات.

در جستجوی ووهان بازدید کنندگان

شهر ووهان بسته شده و تحت قرنطینه پس از 23 ژانویه. اما حدود 5 میلیون مسافران را ترک کرده بود ووهان در طول سال جدید قمری, جشنواره, با توجه به شهردار. این منجر به از کوره در رفته سراسر کشور جستجو های اخیر ووهان بازدید کنندگان ژاپن تایمز گزارش داد.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز سه شنبه خطاب به دولت های محلی و گفت که با استفاده از داده های بزرگ فناوری برای ردیابی و صفحه نمایش اولویت موارد کمک خواهد کرد که در به طور موثر به پیش بینی توسعه این بیماری همه گیر در زمان واقعی است.

مقامات توسعه ابزار های متعدد برای پیگیری و شناسایی این بازدید که به طور بالقوه ممکن است گرفتار این ویروس از سفر خود را به شهرستان.

پکن با استفاده از مجموعه ای از داده های ردیابی و AI ابزار برای پیدا کردن و جلوگیری از عفونت بالقوه با توجه به گزارش.

چینی غول جستجو بایدو به توسعه یک سیستم برای شناسایی و صفحه نمایش مسافران در Qinghe ایستگاه راه آهن با استفاده از مادون قرمز و صورت-تکنولوژی تشخیص این گزارش گفت:.

تشخیص چهره شرکت Megvii است همچنین آزمون آن در سیستم جدید در پکن منطقه. این نقاط سیستم و شناسایی افراد مبتلا به تب طریق آن هوش مصنوعی اندازه گیری دما با استفاده از سیستم دوربین های حرارتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

هوش مصنوعی شرکت SenseTime ساخته شده است یک سیستم مشابه که می تواند مورد استفاده در ساختمان ورودی. آن را شناسایی افراد حتی زمانی که آنها با پوشیدن ماسک و تشخیص تب از طریق دوربین های مادون قرمز همانطور که در گزارش رویترز.

شرکت فنی زمین در

شرکت های فن آوری نیز تن به تن در توسعه ابزار است که هشدار چینی ساکنان آنها به عنوان گام به مناطق آسیب دیده.

با توجه به گزارش های دولتی جهانی بار ها مستقر شده اند در یک مکان پلازا در جنوب استان گوانگدونگ به مقابله با رهگذران که موفق به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود از ابتلا به این ویروس.

داده های نقشه برداری شرکت QuantUrban و شخص ثالث WeChat مینی توسعه دهنده برنامه را توسعه داده اند برنامه های, هشدار به کاربران زمانی که آنها نزدیک به محلات آلوده. برنامه نگاهی به اطلاعات رسمی در مبتلا محلات و نقشه آن از لحاظ جغرافیایی به صدور هشدار به کاربران با توجه به گزارش رویترز.

WeChat برنامه به نام “YiKuang” – یا “اپيدمی” را پوشش می دهد و شهرهای جنوبی شنژن و گوانگجو است. QuantUrban نقشه برداری ابتکار دهانه در سراسر نه شهرستانها در استان است.

بیش از 34000 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده تا کنون در سراسر جهان با توجه به گزارش های رسانه ای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de