شیوع کروناویروس: Aamir Khan ‘بسیار نگران’, خواستار, چینی, طرفداران به اقدامات احتیاطی

Aamir Khan, Aamir Khan China, CoronavirusAamir Khan فیلم مانند 3 Idiots و Dangal بسیار محبوب در چین است. (فایل عکس/PTI)

Bollywood superstar, Aamir Khan, است که بسیار محبوب در چین ابراز نگرانی از شیوع کروناویروس در کشور است که تاکنون بیش از 2,300 زندگی می کند و به مردم توصیه می شود به اقدامات احتیاطی و به دنبال دولت دستورالعمل در “این زمان بحران”.
خان 54 تبدیل به یک نام خانگی در چین با توجه به محبوبیت زیادی از فیلم های او مانند “3 احمق” و “Dangal”.

این بازیگر در تعامل با طرفداران از طریق Weibo حساب رسانه های اجتماعی است که شبیه به توییتر.

اخبار مرتبط

“بسیار گرم سلام به همه دوستان من در چین است. پس من به عنوان خوانده شده در مورد شیوع کروناویروس بیش از وجود من شده اند بسیار نگران او گفت:” در یک پیام ویدئویی با زیرنویس چینی ارسال شده در Weibo حساب در روز جمعه.

“من شده اند در تماس با چند تن از دوستان من و من شده اند پس از این فاجعه با بسیاری از درد در قلب من است. من صمیمانه تسلیت به کسانی که از دست داده اند, کسی, از,” او گفت:.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus رفته تا به 2,345 فتح کرد گرفته شد با 109 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در حالی که موارد تایید شده افزایش یافته است به 76,288, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

از جمله مرگ و میر 106 بودند از هوبئی استان کانون ویروس و هر یک از استان هبی شانگهای و سین کیانگ.

“من می دانم که این بسیار دشوار است. من مطمئن هستم که دولت در حال انجام است که همه آنها می تواند به بازگرداندن همه چیز به کنترل و بازگشت به حالت عادی و بهترین که ما می توانید انجام دهید در این زمان است که به مراقبت از اقدامات احتیاطی و به دنبال دستورالعمل از دولت و کمک به آنها برای کمک به ما در” خان گفت.

“من امیدوارم و دعا می کنم که همه چیز به حالت عادی بسیار به زودی در چین است. من افکار و دعاهای من با شما در این زمان بحران. ارسال شما من تمام عشق مراقبت می شود امن و سالم باشد,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>